تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۵ تير ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۰
کد مطلب : ۴۳۱۳۶۱
باشگاه فوتبال بایرن مونیخ میلیون یورو از حامی مالی خود برای تامین هزینه ها دریافت می کند.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ به نقل ازبایرن مونیخ برای فصل آینده بخشی از بودجه خود را از طریق دریافت مالی از اسپانسر اصلی خود تامین می کند.
طبق نوشته کیکر، معتبرترین نشریه ورزشی آلمان، بایرنی ها برای فصل 2021-2020 از شرکت تلکام 45 میلیون یورو دریافت خواهند کرد.

مونیخی ها با این شرکت مخابراتی از 18 سال قبل همکاری می کنند و تا 3 سال دیگر با آن قرارداد دارند. بایرن در کنار بهره گیری از چندین اسپانسر، 3 حامی قابل توجه دارد که  مهم ترین آن تلکام است.
این شرکت بعد از آنکه همکاری با مونیخی ها را در سال 2002 آغاز کرد، در سال 2015 قراردادش را تا سال 2023 تمدید کرد.
حتی به عنوان حامی مالی اصلی بایرن مطرح شد.تحت تاثیر این همکاری، بایرن نه فقط از لحاظ مالی تامین شده بلکه حتی 4 سال قبل پروژهStadiumVision را آغاز کرد که در نهایت باعث شد تا ورزشگاه آلیانس آرنا به مدرن ترین ورزشگاه جهان تبدیل شود.

نشریه کیکر قبل از دست یابی به رقم درآمد بایرنی ها در فصل آینده از راه همکاری با اسپانسر اصلی خود، در گزارشی مشخص کرد تیم ولفسبورگ برای فصل بعد 70 میلیون یورو از راه همکاری با کمپانی خودروسازی فولکس واگن درآمد کسب خواهد کرد.
ولفسبورگ در فصل اخیر که با قهرمانی بایرنی ها به پایان رسید، در رده هفتم  جدول قرار گرفتند.

بلاغ: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما