تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۵ تير ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۰
کد مطلب : ۴۳۱۳۵۷
معاون سیما گفت: مالیات بر فعالیت های غیر مولد از جمله مواردی است و به طور جدی از اصلاح قوانین مالیاتی به نفع تولید حمایت می کنیم.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ به نقل ازمرتضی میرباقری معاون سیما و رئیس «ستاد رسانه ای جهش تولید» در نشست ستاد رسانه ای جهش تولید که در سالن جلسات معاونت سیما برگزار شد، با تاکید بر لزوم عملیات رسانه ای برای جهش تولید و حرکت هماهنگ دیگر معاونت های سازمان صداوسیما در این خصوص گفت: در دیدار تصویری اخیر نمایندگان مجلس یازدهم با رهبر معظم انقلاب، ایشان تذکرات و توصیه هایی مهمی در حوزه اقتصادی داشتند و این امر وظیفه ما در رسانه ملی و ستاد رسانه ای جهش تولید را به عنوان پیشران دیگر بخش ها سنگین تر می کند.
وی با اشاره به هدف گذاری این ستاد برای تصویب و اجرایی شدن قوانین لازم برای جهش تولید ادامه داد:این ستاد باید با دعوت از دیگر بازیگران و موثران این عرصه در قوای سه گانه و هماهنگی و پشتیبانی های لازم از آنان،همچنین از دستگاه های مسئول در حوزه وظایف قانونی زمین مانده مطالبه گری کند.
رئیس «ستاد رسانه ای جهش تولید» رسانه ملی از چند عملیات رسانه ای هماهنگ در سازمان خبر داد و تصریح کرد: مالیات بر فعالیت های غیر مولد از جمله این موارد است و به طور جدی از اصلاح قوانین مالیاتی به نفع تولید حمایت می کنیم.
دکتر میرباقری با اشاره به ترویج و تسهیل گری کارآفرینی به عنوان دیگر عملیات رسانه ای افزود: در این خصوص «جشنواره کارآفرینی» راه اندازی شده و علاوه بر برنامه روزانه شبکه یک سیما بزودی شبکه های استانی نیز در اجرای آن مشارکت خواهند کرد.
وی پیگیری مشکلات تولید با هدایت معاونت سیما و تمرکز بر نهضت ساخت داخل در تمامی معاونت های عضو ستاد را از دیگر این عملیات ها برشمرد.
رئیس «ستاد رسانه ای جهش تولید» صداوسیما تاکید کرد:جهش بهره وری محصولات کشاورزی از دیگر موضوعات در دستور کار است که علاوه بر اختصاص بر شبکه یک سیما معاونت استان ها نیز در معرفی کشاورزان و دامداران موفق اهتمام ویژه ای دارد.
چپریان قائم مقام معاون سیاسی و از اعضای ستاد رسانه ای جهش تولید نیز در این جلسه گفت : معاونت سیاسی با تکیه بر پژوهش تولید گزارش های تحقیقی با موضوع جهش تولید را به جد دنبال می کند بطوریکه امسال هفته ای دو گزارش روی آنتن می بریم و به زودی شاهد پخش سه گزارش در هفته از بخش های خبری خواهیم بود.
شکیبا قائم مقام سیمای استان ها نیز از تولید 10 فیلم تلویزیونی با موضوع شعار سال خبر داد و گفت:هم اکنون در مراکز استانی صداوسیما 5 فیلم در مرحله تولید ، 5 فیلم در مرحله پیش تولید و 5 مجموعه انیمیشن در مرحله نگارش داریم.
همچنین در این جلسه، مجید زین العابدین مدیر شبکه یک و قائم مقام ستاد رسانه ای جهش تولید ، سیاح دبیر ستاد، اصغری نماینده امور بین الملل و دفاتر خارجی و حمید خواجه نژاد مدیر روابط عمومی معاونت سیما نقطه نظرات و دیدگاه های خود را برای پیشبرد بهتر اهداف ستاد مطرح کردند.

بلاغ: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما