تاریخ انتشارسه شنبه ۲۴ تير ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۰
کد مطلب : ۴۳۱۲۹۸
محققان تأکید می‌کنند، در حال حاضر هیچ مدرک کافی مبنی بر انتقال کووید 19 از زنان باردار آلوده به ویروس به جنین آنها وجود ندارد.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ به نقل ازشینهوا، نتایج یک بررسی جدید نشان می‌دهد هیچ مدرک کافی از بیماران باردار مبتلا به کرونا وجود ندارد که جنین آنها نیز دچار این ویروس می‌شود.
 
به گفته یک متخصص پزشکی در چین، در حال حاضر هیچ مدرک کافی مبنی بر انتقال کووید ۱۹ از زنان باردار آلوده به ویروس به جنین آنها وجود ندارد.
با وجود این که در تحقیقات پیشین، موارد دیگری از تولد نوزادان با احتمال آلودگی به ویروس کرونا در رحم مادر گزارش شده است، در حال حاضر پزشکان احتمال آن را رد می‌کنند.
ژائو یانگیو، رئیس بخش زنان و زایمان بیمارستان دانشگاه پکن گفت: شدت بیماری در بیماران باردار COVID-۱۹ مشابه سایر بیماران است و احتمالاً این بیماری برای زنان باردار به موارد جدی تبدیل نمی‌شود. 
وی ادامه داد: براساس تحقیقات انجام شده در چین و خارج از کشور، شرایط زنان باردار مبتلا به ویروس کرونا خوب است و مورد حادی گزارش نشده است.
رئیس بخش زنان و زایمان بیمارستان دانشگاه پکن گفت: با روش‌های درمانی موجود، در صورت ابتلای فرد باردار به ویروس کرونا، جنین ایمن خواهد ماند. 


بلاغ: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما