عضو هیئت مدیره اتحادیه طلا و جواهر مرکز مازندران:

سکه کوتاه نمی‌آید/بازار طلا همچنان سر به هوا!

تاریخ انتشاردوشنبه ۲۳ تير ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۲
کد مطلب : ۴۳۱۲۷۹
عضو هیئت مدیره اتحادیه طلا و جواهر مرکز مازندران از تداوم روند صعودی قیمت‌ها در بازار ارز و سکه خبر داد و گفت: قیمت سکه همچنان در کانال 10 میلیون تومانی جا خوش کرده است و در حال حاضر خیال کوتاه آمدن هم ندارد.
۰
plusresetminus
سکه کوتاه نمی‌آید/بازار طلا همچنان سر به هوا!
محمدرضا نصیری در گفت‌وگو با خبرنگار بلاغ از  از تداوم روند صعودی قیمت‌ها در بازار ارز و سکه خبر داد و گفت: قیمت سکه همچنان در کانال 10 میلیون تومانی جا خوش کرده است و در حال حاضر خیال کوتاه آمدن هم ندارد.

وی افزود: هر مثقال طلا در بازار امروز 4 میلیون و 260 هزار تومان و هر گرم نیز در بازار با مزنه 980 هزار تومان در معاملات، محاسبه شد.

عضو هیئت مدیره اتحادیه طلا و جواهر مرکز مازندران، خاطرنشان کرد: قیمت امروز سکه در بازار به 10 میلیون و 700 هزار تومان رسید.

نصیری ادامه داد: نیم سکه در بازار امروز 5 میلیون و 200 هزار تومان و ربع سکه نیز با عبور از کانال سه میلیون تومانی با نرخ 3 میلیون و 100 هزار تومان در معاملات امروز بازار طلا، خرید و فروش شد.

وی متذکر شد: هر چند تداوم افزایش قیمت در بازار طلا، در شرایط حاضر دور از از تصور نیست؛ اما اکنون زمان مناسبی برای فروش طلا و سکه برای مشتریان خانگی است.

عضو هیئت مدیره اتحادیه طلا و جواهر مرکز مازندران، بیان کرد: گمانه‌زنی فعالان بازار طلا از موج جدید گرانی‌ها در بازار طلا خبر می‌دهد که عمر آن بسیار کوتاه است و پس از این موج، بازار فروکش خواهد کرد و رو به پایین خواهد گذاشت.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما