تاریخ انتشاريکشنبه ۲۲ تير ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۰
کد مطلب : ۴۳۱۱۹۲
گزارش سه ماهه طرح احیاء، فعال سازی و توسعه معادن کوچک مقیاس نشان می دهد از 490 معدن پایش شده کشور، 9 معدن در مدار احیا و فعال سازی قرار گرفتند.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ به نقل ازایمیدرو، طی بهار 99 برای 33 معدن اقدام کلینیکی انجام شده است. یکی از اقدامات این مدت، احیاء و فعال سازی معدن مس میلوئیه- واقع در سیرجان- از طریق جذب سرمایه گذار بوده است که در حال نهایی شدن انعقاد قرارداد بین معدندار و سرمایه گذار است.
در طرح احیاء، فعال سازی و توسعه معادن کوچک از ابتدای اجرای طرح تا پایان خردادماه امسال، 2620 معدن در 31 استان کشور پایش شده است. از این تعداد بر روی 1053 معدن اقدام کلینیکی و راه حل ارایه شده است. طی این مدت، بر روی 155 معدن اقدام نهایی انجام شده و 41 معدن فعال و در حال تولید است.
سال گذشته از مجموع 2130 معدن پایش شده در 31 استان، بر روی 1020 معدن اقدام کلینیکی انجام و در 146 معدن اقدام نهایی انجام شد.
ایمیدرو طرح احیاء، فعال سازی و توسعه معادن کوچک مقیاس را به منظور تامین خوراک و افزایش تولید زنجیره محصولات از ابتدای سال 98 اجرا کرد.
مجری این طرح شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران تحت پوشش ایمیدرو است.

بلاغ: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما