تاریخ انتشارشنبه ۲۱ تير ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۰
کد مطلب : ۴۳۱۰۶۶
رئیس هیئت مدیره گروه توسعه انرژی تدبیر گفت: توسعه یاران شمالی از معدود قراردادهای بیع متقابل بود که با سرمایه‌گذاری ۷۰۰ میلیون دلار امضا شد و ما آن را با ۵۸۰ میلیون دلار اجرایی کردیم.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ به نقل ازروابط عمومی وزارت نفت، غلامحسین نوذری رئیس هیئت مدیره گروه توسعه انرژی تدبیر در آیین امضای قرارداد طرح توسعه میدان نفتی یاران گفت: توسعه یاران در فاز یک به دلایلی از جمله شناسایی و تجهیز نیروی انسانی مناسب، مدیریت پروژه، استفاده از ساخت داخل که حدود ۸۰ درصد تجهیزات نصب شده در یاران را تشکیل داد، به‌کارگیری عمده نیروهای بومی و مواردی از این دست، کار بزرگی بود.
وی در ادامه اظهار داشت: توسعه یاران شمالی از معدود قراردادهای بیع متقابل بود که با سرمایه‌گذاری ۷۰۰ میلیون دلار امضا شد و ما آن را با ۵۸۰ میلیون دلار اجرایی کردیم. 
نوذری گفت: در یاران شمالی از پمپ‌های درون‌چاهی استفاده کردیم و این یکی از بهترین شیوه‌ها برای افزایش ظرفیت تولید نفت خواهد بود. فکر می‌کنم بیش از ۷۰۰ حلقه چاه نفت کشور به این پمپ ها نیاز دارند و فناوری پیچیده‌ای می‌طلبد که امیدواریم بتوانیم در مسیر ساخت داخل آن موفق باشیم.

بلاغ: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما