تاریخ انتشارشنبه ۲۱ تير ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۰
کد مطلب : ۴۳۰۹۸۳
معاون دانشجویی دانشگاه علامه طباطبایی با بیان اینکه اولویت این دانشگاه سلامت دانشجویان است،‌ گفت: قبل ازشروع نیم‌سال تحصیلی سال جاری تمامی دانشجویان این دانشگاه غربالگری می‌شوند تا در صورتی که دچار بیماری کرونا هستند به آنها کمک کنیم.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ به نقل ازغلامرضا لطیفی معاون دانشجویی دانشگاه علامه طباطبایی در گفت‌وگو با خبرنگار با اشاره به غربالگری تمامی دانشجویان این دانشگاه گفت:‌یکی از مهمترین فعالیت‌هایی که این دانشگاه در حال حاضر انجام می‌دهد غربالگری همه دانشجویان این دانشگاه است تا بتوانیم با این کار از سلامت دانشجویان خود اطمینان حاصل کنیم.
* دانشگاه علامه طباطبایی از دانشجویان کرونایی حمایت می کند
وی افزود: یکی از برنامه‌های مهم این دانشگاه حمایت از دانشجویان کرونایی است. این افراد پس از شناسایی در طرح غربالگری مورد حمایت دانشگاه  هم از لحاظ بهبود جسمانی و هم از لحاظ وضعیت آموزشی در شرایط خاص قرار خواهند گرفت.

* غربالگری برای همه مقاطع تحصیلی اجباری است
لطیفی تصریح کرد: غربالگری دانشجویان این دانشگاه برای همه مقاطع تحصیلی اجباری بوده و باید همه دانشجویان در این طرح شرکت کنند.

بلاغ: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

جای خالی جابر
دوشنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۵
دست‌مریزاد سردار سلامی
يکشنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۱:۴۸
طوبای حکمت
شنبه ۲۹ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۰:۱۵
هفت تپه قطعه‌ای از بهشت
پنجشنبه ۲۷ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۱