تاریخ انتشارسه شنبه ۱۷ تير ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۰
کد مطلب : ۴۳۰۶۶۹
معاون فنی معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی با تأکید بر اینکه همه مردم بیرون از خانه، ماسک استفاده کنند، یادآور شد: ماسک زدن احتمال ابتلا به بیماری کرونا را تا 85 درصد کاهش می‌دهد.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ به نقل ازافسون تیزویر، معاون فنی معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی، امروز در گفت‌وگو با خبرنگار  در کرج، گفت: طی دو روز اخیر استان البرز به مرز هشدار رسید که محدودیت‌هایی را به دنبال داشت و این مسئله بدون شک روی کسب و کار گروهی تأثیرگذار خواهد شد.
معاون فنی معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان البرز با بیان اینکه در پی این محدودیت‌ها مکان‌های تجمعی و ورزشی در این میان برای یک هفته تعطیل شدند، ادامه داد: اگر مردم امروز پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند، دو هفته آتی تأثیر آن را در بیمارستان‌ها خواهیم دید.
تیزویر اضافه کرد: البته از مردمی که رعایت می‌کنند ممنون هستیم چرا که هوشیاری مردم باعث شده البرز با توجه به اینکه مسیر تردد بسیاری از استان‌ها است به رنگ قرمز کرونایی دست پیدا نکنند.
وی با تأکید بر اینکه همه مردم بیرون از خانه، ماسک استفاده کنند، یادآور شد: ماسک زدن احتمال ابتلا به بیماری کرونا را تا 85 درصد کاهش می‌دهد.

بلاغ: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

ماجرایی خواندنی درباره زیارت عاشورا
دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۱:۲۵
خبرنگار، قلم‌‌نگار امین و حفیظ
جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۴
نقش غدیر در عصرغیبت
جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۹