تاریخ انتشارسه شنبه ۱۷ تير ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۰
کد مطلب : ۴۳۰۶۶۲
دانشگاه تربیت مدرس در اطلاعیه ای اعلام کرد:به همت موزه ملی علوم و فناوری ایران و به منظور اطلاع رسانی دقیق در زمینه بیماری کرونا، سایت پالایش اخبار و اطلاعات (پالا) راه اندازی شد.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ به نقل ازدانشگاه تربیت مدرس ، به همت موزه ملی علوم و فناوری ایران و به منظور اطلاع رسانی دقیق در زمینه بیماری کرونا، سایت پالایش اخبار و اطلاعات (پالا) راه اندازی شد.
براساس این گزارش ، با توجه به شیوع بیماری کرونا و حجم گسترده پیام ها و شایعاتی که مردم با آنها مواجه هستند، موزه ملی علوم و فناوری ایران به منظور اطلاع رسانی دقیق در زمینه بیماری کرونا،‌ ارائه مطالب علمی معتبر،‌ پالایش اطلاعات موثق از شایعه ها، ‌تولید پادکست های آموزشی با مشارکت کارشناسان در حوزه های مختلف و بازنشر اخبار معتبر به زبان ساده با همراهی گروهی از پزشکان و پرستاران و کارشناسان دلسوز،‌ فداکار و بسیار آگاه حوزه بهداشت و درمان و همکاری شماری از چهره های برجسته علوم ارتباطات و رسانه، روان شناسی،‌ جامعه شناسی، تربیت بدنی و علوم تغذیه در ایران اقدام به راه اندازی سایت پالایش اخبار و اطلاعات (پالا) کرده است.
گفتنی است ، این سایت به آدرس http://palanews.ir پالایش اخبار و اطلاعات در موضوع ویروس کرونا را انجام داده و به مخاطبان ارائه می دهد. در این سایت مخاطبان می توانند آخرین اخبار موثق در مورد کرونا را که در سایت های معتبر منتشر شده به صورت تجمیع شده مشاهده کنند.
لازم به ذکر است ،  سایت http://palanews.inmost.ir با هدف پاسخگویی به دغدغه و سوالات مردم در خصوص ویروس کرونا در ۵ بخش شامل کرونا از زبان متخصصان، تجربه مبتلایان،کرونا به زبان ساده،کرونا و موزه ها و همزیستی با کرونا زیر نظر موزه ملی علوم و فناوری با ریاست سیف اله جلیلی فعالیت می کند.

بلاغ: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

ماجرایی خواندنی درباره زیارت عاشورا
دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۱:۲۵
خبرنگار، قلم‌‌نگار امین و حفیظ
جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۴
نقش غدیر در عصرغیبت
جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۹