تاریخ انتشاردوشنبه ۱۶ تير ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۰
کد مطلب : ۴۳۰۵۷۰
نتایج یک بررسی جدید حاکی از آن است قرص ساخته شده از باکتری‌های روده ممکن است کووید 19 را درمان کند.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ به نقل ازدیلی‌میل، نتایج یک بررسی جدید حاکی از آن است قرص ساخته شده از باکتری‌های روده ممکن است کووید ۱۹ را درمان کند.
در یک پژوهش که به تازگی آغاز شده، قرص‌های ساخته شده از باکتری‌های روده به بیماران داده می‌شود تا تأثیر آنها در بافت ریه مبتلایان به کرونا بررسی شود.
نود بیمار از بیمارستان دانشگاه پلیموث در این مطالعه شرکت خواهند کرد تا این پژوهش تکمیل شود؛ قرص ساخته شده از باکتری‌های روده توسط دانشمندان انگلیسی به عنوان درمانی برای ویروس کرونا آزمایش می‌شود.
در یک کارآزمایی که امروز آغاز شد، به بیماران دارویی ساخته شده از باکتری‌های روده داده می‌شود که برای کاهش آسیب به بافت ریه ناشی از التهاب مورد تجزیه و تحلیل قرار می‌گیرد.
اگر این دارو بتواندپاسخ مورد نظر دانشمندان را فراهم کند، آنها قصد دارند قبل از بروز مشکلات تنفسی این دارو را برای بیماران تجویز کنند تا علاوه بر بهبود حال بیمار، میزان بستری در اثر ابتلا به کرونا را نیز کاهش دهند.


بلاغ: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما