تاریخ انتشاردوشنبه ۱۶ تير ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۰
کد مطلب : ۴۳۰۵۱۵
«نیل یانگ» خواننده سرشناس آمریکایی به ترامپ در مورد استفاده مجدد از آهنگ‌هایش در کارزارهای انتخاباتی ریاست جمهوری آمریکا اعتراض کرد.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ به نقل ازورایتی، «نیل یانگ» خواننده آمریکایی در واکنش به استفاده مجدد ترامپ از آهنگ هایش گفت: این کار پسندیده ای نیست.

«نیل یانگ» خواننده سرشناس آمریکایی به ترامپ در مورد استفاده مجدد از آهنگهایش در کارزارهای انتخاباتی ریاست جمهوری آمریکا اعتراض کرد.
یانگ گفت: ترامپ جمعه شب در پایگاه «مونت راشمور» در داکوتای جنوبی مکررا آهنگ های هنرمندی را استفاده کرد که رئیس جمهور آمریکا را «ننگی برای کشور» می نامد.

نیل یانگ در توئیترش اعلام کرد که همچنان بر سر موضعش در مورد استفاده غیرقانونی رئیس جمهور از آثارش است.

یانگ در نامه ای سرگشاده به ترامپ در ماه فوریه نوشت: شما برای کشور من شرم آور هستید. نابودی بی فکر شما از منابع طبیعی، محیط زیست و روابط ما با دوستان در سراسر جهان نابخشودنی است.…اولین رئیس جمهور سیاهپوست ما مرد بهتری نسبت به شما بود. 

وی افزود: «راکین(Rockin)در دنیای آزاد» ترانه ای نیست که بتوانید در راهپیمایی های خود با آن جلب توجه کنید...هر وقت «Rockin در دنیای آزاد»یا یکی از آهنگ های من در گردهمایی های شما پخش می شود، امیدوارم صدای من را بشنوید. بخاطر بیاورید که این صدای یکی از شهروندان  مالیات دهنده شماست که از شما حمایت نمی کند.


بلاغ: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

جای خالی جابر
دوشنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۵
دست‌مریزاد سردار سلامی
يکشنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۱:۴۸
طوبای حکمت
شنبه ۲۹ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۰:۱۵
هفت تپه قطعه‌ای از بهشت
پنجشنبه ۲۷ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۱