با دستور رئیس ستاد اجرایی فرمان امام، ارسال فوری یک میلیون بسته اقلام بهداشتی به استان‌های با وضعیت قرمز آغاز شد.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ به نقل ازسیدمصطفی سیدهاشمی معاون هماهنگی ستاد اجرایی فرمان امام صبح ‌امروز در آئین آغاز مرحله جدید پویش ملی «احسان سلامت» اظهار کرد: در مرحله جدید پویش، ۵میلیون ماسک و ۲۵۰هزار لیتر محلول ضدعفونی به استان‌هایی که از نظر وزارت بهداشت نقاط قرمز کرونایی معرفی شده‌اند ، ارسال می‌شود.
وی افزود: این بسته‌ها پس از ارسال توسط نیروهای جهادی همکار بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان امام در مناطق محروم توزیع خواهد شد.
معاون هماهنگی ستاد اجرایی فرمان امام خاطرنشان کرد: با دستور رئیس ستاد اجرایی فرمان امام از اولین روز اعلام شیوع ویروس کرونا در کشور تمام بخش‌های ستاد با تمام قوا برای مقابله با این ویروس به میدان آمدند و برای پرکردن خلاءهای موجود کشور با تولید انبوه ماسک، محلول ضدعفونی، کیت تشخیص، دارو و دستگاه‌های موردنیاز بیماران کرونایی در کنار مردم ایستادند و تا آخرین لحظه درمان این بیماری هم به فعالیت خود ادامه خواهند داد.
سیدهاشمی افزود: در گام‌های قبلی بیش از یک میلیون بسته بهداشتی و یک میلیون بسته معیشتی بین آسیب‌دیدگان کرونا درمناطق محروم توزیع شد و هم‌اکنون نیز علاوه براین یک میلیون بسته بهداشتی جدید چهار میلیون بسته پروتئینی هم در سطح کشور توسط بنیاد احسان درحال توزیع است.

بلاغ: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما