تاریخ انتشاريکشنبه ۱۵ تير ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۰
کد مطلب : ۴۳۰۴۵۵
قهرمان ووشو بانوان گفت: اینکه رای من و خواهرم با هم متفاوت بود مشکلی ندارد و باید به نظرات یکدیگر احترام بگذاریم.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ به نقل ازالهه منصوریان در حاشیه برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون ووشو در مورد اینکه نظر شما با خواهرانتان متفاوت بود، اظهار داشت: دلیل اینکه نظرات مان متفاوت بود این نبود که ما همسوی فدراسیون ووشو نباشیم و مخالفت کنیم. بلکه هر سه کاندیدا خوب بودند و این آزادی وجود داشت که هرکسی دوشت داشت به نامزد مورد نظرش رای دهد. شهربانو از فرد دیگری حمایت کرد و من از صدیقی. باید به نظرات همدیگر احترام بگذاریم. صدیقی می‌تواند تلاش کند و با افرادی هم که مخالفش بودند، همسو شود. ما الان جایگاه خیلی خوبی داریم و نگه داشتن آن قطعا سخت است. 
وی در مورد اینکه شهربانو گفته بود از فرد دیگری حمایت کردم و شاید آینده ورزشی ام به خطر بیفتد و نظر شما چیست، گفت: درست است که علی نژاد از فدراسیون رفته است، اما اینجا خانه او است و جایی است که ما را بزرگ کرده و فدراسیون را به ثمر نشانده است. قطعا صدیقی هم همین راه را می‌رود. او حتما با شهربانو صحبت خواهد کرد و در نهایت همگی دور یک میز جمع می‌شویم و برای موفقیت ووشو برنامه ریزی می‌کنیم.
قهرمان ووشو بانوان در مورد اینکه قراردادش با باشگاه چینی به کجا رسید، عنوان کرد: ابتدا بگویم که قرار بود با یک حریف چینی برای کمربند رقابت کنم که کرونا همه چیز را به هم ریخت. باشگاه چینی هم تا دو ماه قبل حقوق مرا واریز می‌کرد تا مشکل مالی نداشته باشم. تا الان هم اجازه برگزاری مسابقه را نداده‌اند و امیدوارم شرایط بهتر شود، چون این وضعیت ناراحت کننده است و ما هم درآمدی نداریم. نمی‌خواهم گلایه کنم، اما جوایزمان هم داده نشده است.
منصوریان در مورد اینکه آیا با باشگاه چینی همچنان قرارداد دارد یا خیر، گفت: بله دارم و آنها موظف هستند که حقوق مرا واریز کنند، چون چیزی به عنوان وقفه در قرارداد نداشتیم، اما مسابقه ای نداریم که آنها هم پرداختی داشته باشند و من هم خودم دوست ندارم وقتی کاری نمی‌کنم اضافه دریافتی داشته باشم. اگر دوست داشتند، می‌دهند، در غیر اینصورت می‌بخشم.
وی در مورد اینکه چندین بار است که گفته می‌شود خواهران منصوریان خداحافظی می‌کنند، عنوان کرد: خیلی نمی‌خواهم در مورد شرایط صحبت کنم، چون مردم ما را دوست دارند و تا زمانی که بتوانیم تلاش می‌کنیم. به هرحال دوست داشتیم هر سه خواهر در مسابقات قهرمانی جهان حضور داشته باشیم و سهمیه ها را هم گرفته بودیم، اما بنا به دلایلی یکی از خواهرانم خط خورد و مشکلاتی پیش آمد. با این وجود فعلا در تیم ملی هستیم. حالا هم باشگاهم را عوض کنم یک اتفاق خوب برای ورزش ایران می‌افتد و در یک سازمان معتبر مسابقه می‌دهم و حتما پرچم ایران در کشورهای دیگر بالا می‌رود.

بلاغ: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

ماجرایی خواندنی درباره زیارت عاشورا
دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۱:۲۵
خبرنگار، قلم‌‌نگار امین و حفیظ
جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۴
نقش غدیر در عصرغیبت
جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۹