تاریخ انتشاريکشنبه ۱۵ تير ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۰
کد مطلب : ۴۳۰۴۰۱
وزیر امور خارجه سابق آمریکا و نامزد انتخابات ریاست جمهوری 2016 این کشور در مصاحبه‌ای گفت در صورتی که وی به ریاست جمهوری آمریکا می‌رسید بهتر از رئیس جمهور کنونی با شیوع ویروس کرونا مقابله می‌کرد.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ به نقل از«هیلاری کلینتون» رقیب انتخاباتی «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا در سال 2016 با انتقاد از نحوه مدیریت مقابله با شیوع ویروس کرونا توسط دولت کنونی آمریکا گفت در صورتی که وی رئیس جمهور می‌شد اقدامات بهتری برای مقابله با شیوع این بیماری اتخاذ می‌کرد.
وی که طی مصاحبه‌ای این موضوع را مطرح می‌کرد، افزود: «ما مطمئن هستیم که کار بهتری در نجات زندگی‌ انسان‌ها انجام می‌دادیم و رفتار مسئولانه بهتری داشتیم.»
کلینتون اضافه کرد که وی با شیوع ویروس کرونا به عنوان یک بحران عمیق بهداشتی و نه یک بحران اقتصادی برخورد می‌کرد.
بر اساس آمار پایگاه «Worldometers»، تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در آمریکا از 2 میلیون 914 هزار نفر فراتر رفته و قربانیان این ویروس در آمریکا نیز به بیش از 132 هزار نفر رسیده است.
«لئون پانتا»  وزیر دفاع و مدیر سابق سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا نیز روز گذشته در مصاحبه‌ای گفت که این کشور در بحران بزرگی به دلیل شیوع ویروس کرونا قرار دارد.

بلاغ: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

ماجرایی خواندنی درباره زیارت عاشورا
دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۱:۲۵
خبرنگار، قلم‌‌نگار امین و حفیظ
جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۴
نقش غدیر در عصرغیبت
جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۹