تاریخ انتشاريکشنبه ۱۵ تير ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۰
کد مطلب : ۴۳۰۳۹۸
فرماندار بابل وضعیت این شهرستان را در حالی میزان ابتلا به کرونا را قرمز اعلام کرد و دستور برگزار نشدن جلسه‌ و مراسمی را از فردا داده که خودش سخنران جلسه‌ای تجلیل از 21 شهردار شهر امیرکلا در ادوار مختلف بوده است.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ به نقل ازقربانعلی ولی‌زاده در جلسه تجلیل از ۲۱ شهردار شهر امیرکلا در سالن شهید سردار سلیمانی با تبریک میلاد امام رضا(ع) و تبریک ۱۴ تیرماه روز شهرداری و دهیاری‌ها، اظهار کرد: ابتکار و اقدام ارزشمند شهردار و شورای شهر امیرکلا در برگزاری مراسم تجلیل از شهرداران ادوار مختلف امیرکلا قابل تقدیر است و حضور ما در این مراسم یعنی در کنار مدیران شهری در برنامه ریزی عمرانی هستیم و از شهرداران خود حمایت می‌کنیم.
وی با اشاره به اینکه زمانی شهرداران می‌توانند ادعای خدمت کنند که در جذب سرمایه گذاران و مشارکت مردمی موفق باشند، افزود: ایجاد باور و اعتماد عمومی شهروندان بسیار با اهمیت است زیرا سبب مشارکت مردم در توسعه شهری شده و در کنار شهردار می‌مانند.
فرماندار ویژه بابل تصریح کرد: وظیفه شهرداری تنها انجام پروژه‌های عمرانی و زیربنایی نیست بلکه باید به فکر آب و نان و آرامش فکری و روانی مردم باشد، باید توجه به مسائل اجتماعی و اقتصادی به‌خصوص فرهنگی اولویت جدی شهرداران باشد.
ولی‌زاده پرهیز از نظرات شخصی و بغض سیاسی و اجتماعی را عامل پیشرفت شهرداران برشمرد و خاطرنشان کرد: قانونگذار، با هدف توجه به خرد جمعی شورا اسلامی را تشکیل داد اما به آن توجه نشد.
فرماندار بابل از کاهش منابع درآمدی شهرداری‌ها خبر داد و یادآور شد: شهرداران باید از همه ظرفیت‌ها استفاده کنند و از سرمایه‌گذاران بخش خصوص بهره‌مند شوند.
وی با اشاره به اینکه مردم با انتخاب خود انتظار دریافت خدمات دارند، گفت: باید به ارتقا فرهنگ عمومی و ایجاد نشاط عمومی توجه شود، امروز مردم حال خوشی ندارند باید فعال‌تر و کوشاتر عمل کنند.  
فرماندار بابل گفت: ویروس کرونا شوخی نیست باید جدی بگیریم ۱۲۴ بیمار بستری و ۳۷ نفر در آی سی یو بستری هستند، وضعیت بابل قرمز شده چون رعایت نمی‌کنیم لذا از فردا هیچ جلسه‌ای برگزار نمی‌شود و همه مراسم‌ها تعطیل است.

بلاغ: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما