دبیر فدراسیون بوکس گفت: مطمئن باشید بعد از چند سال وقفه، لیگ امسال مسابقات پرثمر و مفیدی برای بوکس ایران خواهد بود.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ به نقل ازحمیدرضا قبایی‌زاده در گفت و گو با خبرنگار  ، در خصوص آخرین وضعیت فدراسیون بوکس، اظهار داشت: جلسه ای را با رئیس و سایر مسئولان فدراسیون در خصوص فعالیت های پیشروی فدراسیون داشتیم. هم اکنون تمام کارهای اداری فدراسیون جهت اقدامات بخش ها و کمیته‌های مختلف انجام شده و به محض اینکه مجوز ستاد مقابله با کرونا در ورزش صادر شود، تاریخ ها را برای اجرایی کردن برنامه هایمان اعلام می کنیم.
وی ادامه داد: بخاطر بیماری کرونا، از حالا برای انجام کارهای فدراسیون هیچ تاریخی قطعی نیست. منتظر هستیم تا وزارت ورزش و جوانان که نهاد بالادستی ما است، مجوز فعالیت های بوکس را بدهد.
دبیر فدراسیون بوکس با اشاره به اینکه یکی از مهم ترین کارهای این روزهای فدراسیون به سرانجام رساندن لیگ است، عنوان کرد: کارهای لیگ هم روی غلطک افتاده است. با تیمها جلسه داشتیم و تمام موارد برگزاری بررسی شده است. مطمئن باشید بعد از چند سال وقفه، لیگ امسال مسابقات پرثمر و مفیدی برای بوکس ایران خواهد بود. چند هفته آینده نیز جلسه نهایی در مورد قرعه‌کشی و سایر کارها انجام خواهد شد.
 وی در خصوص اینکه احکام سازمان لیگ به افراد چه زمانی داده خواهد شد، گفت: احکام و پست های مختلف اعضای سازمان لیگ مشخص نیست و هنوز حکمی برای کسی نزده‌ایم. 
قبایی زاده در مورد حضور صالحی‌امیری در فدراسیون بوکس، خاطر نشان ساخت: از رییس کمیته ملی المپیک قدردانی می کنم که همیشه از بوکس حمایت می کنند. وی با حضور در فدراسیون باعث دلگرمی ما شدند و در یک جلسه صمیمی از مشکلات با خبر شدند. با حمایت مسئولان ورزش، فدراسیون نیز برای رسیدن به اهداف خود از هیچ تلاشی فروگذار نیست.

بلاغ: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما