تاریخ انتشارشنبه ۱۴ تير ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۰
کد مطلب : ۴۳۰۲۹۵
مدارس تابستانی فوتبال و فوتسال قم بدون نظارت متولی این رشته یعنی هیأت فوتبال این روزها به صورت غیر مجاز خدمات‌رسانی می‌کنند.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ با آغاز فصل تابستان و اوقات فراغت نوجوانان و جوانان فعالیت مدارس رشته‌های مختلف ورزشی در نقاط مختلف کشور رونق می‌گیرد و استان قم نیز از این موضوع مستثنی نیست، اما تابستان و اوقات فراغت امسال فوتبال و فوتسال قم با سال‌های گذشته یک تفاوت بسیار ویژه دارد، اینکه متولی این رشته‌ها در قم فعلا تعطیل است.
ساختمان هیأت فوتبال استان قم از اردیبهشت ماه تا کنون تعطیل است و هیچ فعالیتی توسط این هیأت صورت نمی‌گیرد که البته دلیل آن به به چالش‌های اخیر وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون فوتبال ارتباط دارد، در هر حال این روزها هیچ فعالیت و نظارتی در فوتبال قم وجود ندارد و این موضوع باعث شده تا مدارس فوتبال و فوتسال قم در تابستان 99 بدون مجوز فعالیت کنند.
این در حالی است که فدراسیون فوتبال در نامه‌ای به امضاء محمدمهدی نبی دبیر کل خود به هیات‌ فوتبال استان‌های مختلف اعلام کرده برگزاری مسابقات و فعالیت آکادمی‌های فوتبال و فوتسال در حال حاضر ممنوع است و این فدراسیون در حال بررسی و گرفتن استعلام از مراجع ذی‌صلاح به منظور امکان آغاز فعالیت آموزشی آکادمی‌ها و مدارس فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی و همچنین برگزاری مسابقات در سطح استانی و کشوری رده‌های سنی مختلف است.
در نامه فدراسیون فوتبال به اداره کل ورزش و جوانان و هیأت فوتبال استان قم آمده تاکید شده که این فدراسیون تا کنون هیچ‌گونه تصمیمی مبنی بر تجویز آغاز مسابقات و نیز فعالیت آموزشی آکادمی‌ها و مدارس فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی اتخاذ نکرده و به محض اتخاذ هرگونه تصمیم جدید در این باره مراتب از طریق مبادی رسمی و فدراسیون فوتبال اطلاع‌رسانی خواهد شد.
این در حالی است که هیأت فوتبال استان قم بعد از مجمع فوق‌العاده 28 اردیبهشت ماه که منجر به برکناری کریم بهرامی از ریاست این هیأت شد و حتی با وجود صدور ابلاغ سرپرستی این هیأت برای قدرت‌الله باقری، همچنان تعطیل است و در این شرایط، مدارس فوتبال و فوتسال قم بدون توجه به اطلاعیه فدراسیون فوتبال فعالیت می‌کنند، اتفاقی که اگر با توجه به شرایط موجود کرونا در کشور و یا رخداد غیر قابل پیش‌بینی با حادثه‌ای ناگوار همراه باشد، قطعا عواقب آن گریبانگیر متولی ورزش قم و هیأت فوتبال خواهد شد.

بلاغ: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما