تاریخ انتشارجمعه ۱۳ تير ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۰
کد مطلب : ۴۳۰۱۴۳
رئیس هیات نجات غریق و غواصی مازندران گفت: 43 روز از آغاز طرح‌های دریای مازندران می‌گذرد و در این مدت تاکنون ناجیان غریق توانستند 221نفر را از مرگ و غرقی در دریا نجات دهند.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ به نقل ازنقی کریمیان امروز درباره وضعیت طرح‌های دریا در گفت‌وگو با خبرنگار  از شهرستان ساری، اظهار کرد: 43 روز از آغاز طرح‌های دریای مازندران می‌گذرد و در این مدت تاکنون حدود یک‌هزار ناجی با استقرار در 375 نقطه حادثه‌خیز ساحل مازندران توانستند 221نفر را از مرگ و غرقی در دریا نجات دهند.
وی افزود: تلاش بر این است حتی یک غرقی هم نداشته باشیم ولی در این مدت شاهد کرگ تلخ پنج تن در دریای مازندران بودیم.
رئیس هیات نجات غریق و غواصی مازندران بیان کرد: ناجیان غریق هر روز از ساعت 8 تا 20 در دریای مازندران حضور دارند که تاکید ما به مردم و مسافران این است در این ساعات وارد دریا شوند.
کریمیان تصریح کرد: معمولا پایان هفته شاهد حضور انبوه مسافران در طرح‌های دریا هستیم که تاکید ما بر این بوده باتوجه به اینکه دریای مازندران امروز و فردا مواج بوده وارد دریا نشوند.
وی در پایان گفت: حضور مردم در طرح‌های دریا باتوجه به شرایط کرونایی بدون رعایت و توجه به فاصله‌گذاری اجتماعی است که ضرورت دارد به این مهم به‌صورت جدی توجه شود.

بلاغ: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

کمپین کشورهای تروریست در لبنان
شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۴۳
ورزش را از نفوذی‌ها دریابید
پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۷:۳۹
حیوان‌زیستی، هنر سلبرتی‌های وطنی
پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۷:۲۷
ماجرایی خواندنی درباره زیارت عاشورا
دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۱:۲۵