تاریخ انتشارپنجشنبه ۱۲ تير ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۰
کد مطلب : ۴۳۰۰۵۱
وزیر ورزش و جوانان ورزشی نویسان را عضوی مهم و اثربخش از هرجامعه‌ای نام برد که با جوهر قلم خویش توسعه ورزش را نه تنها در کشور خود تسریع می‌بخشند بلکه می‌توانند پرچمدار صلح جهانی باشند.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ به نقل ازپایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، در پیام مسعود سلطانی فر به مناسبت روز جهانی ورزشی نویسان آمده است:
دوم جولای ( ۱۲ تیر)،  روز جهانی ورزشی نویسان فرصتی برای درنوردیدن مرزهای خاکی و پیوند ملت ها در راستای صلح جهانی با بهره گیری از علم رسانه، دانش و تعهد خبرنگاران و نویسندگان و عکاسان ورزشی است.
اهالی رسانه در حوزه ورزش، عضو مهمی از جامعه ورزشی در ایران و جهان هستند که با جوهر قلمشان توسعه ورزش را نه تنها در کشور خویش سرعت می بخشند بلکه می توانند پرچمدار صلح جهانی باشند.
آنها با قلم شیوای خود همواره با انتشار موفقیت های ورزشکاران و تلاش مدیران در داخل کشور و انعکاس رویدادهای بین المللی مسیر توسعه ورزش در ابعاد مختلف را هموار کرده اند.
اینجانب ضمن قدرشناسی از تلاش های خانواده بزرگ رسانه ورزشی کشورمان، این روز را گرامی می‌دارم و تلاش اثر بخش تان در انعکاس اخبار حوزه  ورزش را ارج می نهم. 
موفقیت همراه همیشگی تان، سرفراز باشید
مسعود سلطانی فر

بلاغ: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

جای خالی جابر
دوشنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۵
دست‌مریزاد سردار سلامی
يکشنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۱:۴۸