تاریخ انتشارسه شنبه ۱۰ تير ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۳
کد مطلب : ۴۲۹۸۲۴
کانون نویسندگان، تشکل منسوب به نویسندگان کمونیست و چپگرا که روزگاری خود را الگوی‌ ترقی و مبارزه با امپریالیسم می‌دانستند، حالا فقط به تأمین‌کننده محتوا برای رسانه‌های مرتجع‌ترین دولت‌های جهان تبدیل شده‌اند!
۰
plusresetminus
کانون نویسندگان و تهیه محتوا برای رسانه‌های صهیونیستی و سعودی!

به گزارش بلاغ، این کانون که متشکل از نویسندگان هوادار حزب توده، سازمان منافقین و جبهه ملی است، در سال‌های ابتدای انقلاب، فعالیت گسترده‌ای داشت و محفلی بود که اغلب نویسندگان کمونیست در آن رفت و آمد داشتند. کانون نویسندگان اما طی سال‌های اخیر، دیگر هیچ فعالیت فرهنگی ندارد و فقط، گاهی با صدور بیانیه سیاسی علیه جمهوری اسلامی، ابراز وجود می‌کند.

 نکته قابل تأمل این است که این بیانیه‌ها نیز تنها در رسانه‌های وحشی‌ترین و جنایت‌پیشه‌ترین دولت‌های جهان بازتاب پیدا می‌کنند! به طور مثال، کانون نویسندگان روز گذشته بیانیه‌ای را در واکنش به صدور حکم محکومیت برخی از معاندان و آشوبگران در ایران صادر کرده است. اما مثل همیشه، این بیانیه فقط در چند رسانه وابسته به دولت‌های آمریکا، رژیم آل‌سعود و رژیم صهیونیستی منتشر شده است! یعنی گروهی که روزگاری خود را طلایه‌دار مبارزه با ارتجاع و استبداد و استعمار می‌دانست، حالا به جایگاهی سقوط کرده است که فقط خوراک تبلیغاتی برای رسانه‌های استعماری جهان را تأمین می‌کند!
  
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين