تاریخ انتشارجمعه ۶ تير ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۵
کد مطلب : ۴۲۹۴۱۶
مرکز رسانه قوه قضاییه با صدور بیانیه‌ای در خصوص گزارش انتقادی برنامه 20:30 از چند مجتمع قضا و دغدغه های مردم و قضات، ضمن قدردانی از رسانه ملی، خواستار ادامه توجه به فرایندهای قضایی و تسهیل دسترسی به عدالت شد.
۰
plusresetminus

به گزارش بلاغ، در این بیانیه آمده است: دوربین بخش پیگیری خبر 20:30، چهارم تیرماه در ایام هفته قوه قضاییه و در اقدامی قابل تقدیر به چند مجتمع قضایی شلوغ و پرتردد تهران رفت و گزارشی انتقادی از وضعیت این مراکز قضایی ارائه کرد که در عین رویکرد انتقادی، نمایشی از دغدغه ها و مطالبات ارباب و رجوع مکرم و قضات و کارکنان خدوم قوه قضاییه در جهت احقاق حق مردم و گسترش عدالت بود.
مرکز رسانه قوه قضاییه ضمن قدردانی از ریاست سازمان صدا و سیما، معاونت محترم سیاسی سازمان‌ صدا وسیما، مدیران و خبرنگاران خلاق و خدوم این بخش، که از دریچه نگاه مردم عزیز به مشکلات موجود و چالش های فرا روی دستگاه قضا پرداخته اند، امید دارد که ادامه توجه رسانه ملی به فرآیندهای قضایی، دسترسی مردم عزیزمان به حق و عدالت را تسهیل و به تقویت نظارت عمومی بر دستگاه قضا که یکی از مهمترین رویکردهای دوران تحول است منجر شود.
در دوران تحول، شفافیت در عدلیه و مسائل مربوط به آن جزو ملزومات مهم محسوب شده و همکاری مشترک میان رسانه ها و دستگاه قضایی قطعا در تقویت این مسیر، موثر و مفید خواهد بود.
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما