تاریخ انتشاريکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۰
کد مطلب : ۴۲۵۵۷۸
منتخب مردم پاکدشت در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ضمن اعلام آمادگی مجلس برای کمک به دولت گفت: دولت در عرصه‌های مختلف کُند و لَخت است. رئیس جمهور مانند نمایندگان قسم خورده است که از هیچ اقدامی مضایقه نکند.
۰
plusresetminus

به گزارش بلاغ، فرهاد بشیری در جلسه علنی امروز (یکشنبه) یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ضمن عرض تبریک به هیات رئیسه یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: امیدوارم مجلس یازدهم در تراز انقلاب اسلامی از همه ظرفیت‌هایش برای خدمت به مردم استفاده کند. بر اساس اصل ۱۲۱ رئیس جمهور مثل نمایندگان در خانه ملت قسم خوردند که در زمینه استقلال سیاسی، اقتصادی و فرهنگی از هیچ عملی مضایقه نکنند.
منتخب مردم پاکدشت در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی خطاب به رئیس جمهور افزود: با توجه به سوگندتان امروز ضرورت دارد که دولتی چابک داشته باشید. دولت شما در عرصه‌های مختلف کند و لخت است. ما نمایندگان نیز آماده‌ایم برای حل مشکلات به دولت کمک کنیم. ما نباید دچار خودباختگی بشویم اقتصاد ما ظرفیت‌های زیادی دارد.
بشیری ضمن تاکید به «خودباوری» و نقش آن در پیشرفت کشور گفت: می‌توانیم تلاش کنیم که علی رغم تهدیدها و تحریم‌ها از حداکثر ظرفیت‌ها استفاده کنیم. مرکز پژوهش‌های مجلس گزارشی راجع به وضعیت اقتصادی ارائه کرده که بسیار دقیق است. از هیات رئیسه تقاضا می‌کنم که این گزارش را با جدیت دنبال کند.
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين
"طلبه شاکر"
يکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۰
ملتی استثنایی واجد خدمت استثنایی
شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۱:۳۰
تفاوت جدی این دوره انتخابات
پنجشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۰
عقده‌گشایی به بهانه انتخابات
پنجشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۰