تاریخ انتشارچهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۰
کد مطلب : ۴۲۵۰۲۴
مدیرکل دفتر امور گلخانه ها، گیاهان زینتی و قارچ خوراکی گفت: برای رسته‌های آسیب‌پذیر و جبران خسارت‌های آن‌ها، خدماتی همچون دریافت سرمایه در گردش، استمهال وام های بانکی، تقسیط قبوض آب و بر ق و گاز پیش بینی شده است.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ به نقل ازپایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی، غلامرضا تقوی در رابطه با میزان خسارات ویروس کرونا به بخش تولید گل و گیاه زینتی اظهار کرد: در سال گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا بازار گل و گیاه زینتی دچار رکود شد و بیش از هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان خسارت به بخش گل و گیاه زینتی وارد شد.
مدیرکل دفتر امور گلخانه‌ها، گیاهان زینتی و قارچ خوراکی با اشاره به معرفی تمام بخش‌های خسارت دیده به دولت، تصریح کرد: با وجود اینکه رسته گل و گیاه زینتی و محصولات گلخانه‌ای هم از کرونا خسارت دیده بودند اما این موضوع در هیات دولت مطرح نشد.
وی افزود: در هفته گذشته با تلاش‌های وزارت جهاد کشاورزی، دفتر مدیریت بحران، تولیدکنندگان، اتحادیه‌ها، تشکل‌های این بخش  و اطلاعاتی که جمع آوری شده بود،  گل و گیاه زینتی نیز جزو رسته های آسیب دیده از کرونا به دولت معرفی شد.
تقوی ۱۲ رسته را جزو رسته‌های آسیب پذیر از کرونا اعلام کرده و خاطرنشان کرد: برای رسته‌های آسیب‌پذیر و جبران خسارت‌های آن‌ها، خدماتی همچون دریافت سرمایه در گردش، استمهال وام‌های بانکی، تقسیط قبوض آب و بر ق و گاز پیش بینی شده است.

بلاغ: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين
"طلبه شاکر"
يکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۰
ملتی استثنایی واجد خدمت استثنایی
شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۱:۳۰
تفاوت جدی این دوره انتخابات
پنجشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۰
عقده‌گشایی به بهانه انتخابات
پنجشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۰