تاریخ انتشارپنجشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۰
کد مطلب : ۴۲۴۰۹۹
مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران با اشاره به در پیش بودن عید سعید فطر، گفت: نماز عید فطر در مساجد شهرهای مازندران با رعایت پروتکل‌های وزارت بهداشت و درمان برگزار خواهد شد.
۰
plusresetminus
برپایی نماز عید فطر در مساجد شهرهای مازندران با رعایت پروتکل‌های بهداشتی
به گزارش بلاغ، حجت‌الاسلام ناصر شکریان امیری در گفت‌وگو با خبرنگار ما، اظهار کرد: روزه‌داران در این ماه مهمانی خدا  باید از دستاوردهای ماه مبارک رمضان حفظ و حراست کنند و پاداش یک ماه بهار معنویت عید فطر است.

وی با اشاره به اهمیت و جایگاه نماز عید فطر در پایان ماه مبارک رمضان، افزود: مهم‌ترین اثر اجتماعی این نماز، پیوند و همدلی مسلمانان و اجتماع عظیم مردم مومن و روزه‌دار است که موجب تقویت وحدت و همبستگی در جامعه اسلامی و مسلمانان خواهد شد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران با اشاره به وجود برخی نگرانی ها در شیوع ویروس منحوس (کووید19) و با توجه به اینکه دشمنان اسلام و مسلمانان هجمه‌های زیادی برای جوامع اسلامی ایجاد کرده بودند، خاطرنشان کرد: با توجه به افزایش شیوع این ویروس و برخی هجمه‌ها، خللی در اراده ملت بزرگ ایران اسلامی و امت اسلام در این ماه مبارک و آیین‌های مراسم شب‌های احیاء و قدر ایجاد نشد بلکه از این ظرفیت ماه مبارک برای رفع و کاهش این بحران بهره گرفته شد که نمونه آن همدلی ملت بزرگ ایران در رزمایش بزرگ کمک مومنانه و مواسات بود.

این عضو شورای فرهنگ عمومی در بخش پایانی سخنان با اشاره به درپیش بودن عید سعید فطر و برگزاری نماز این عید در کشور، بیان کرد: عید بندگی نماز عید فطر با توجه به دستورالعمل‌های ستاد ملی مبارزه با کرونا در بسیاری از شهرهای کشور و در بسیاری از مساجد مازندران با رعایت پروتکل‌های وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

جای خالی جابر
دوشنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۵
دست‌مریزاد سردار سلامی
يکشنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۱:۴۸
طوبای حکمت
شنبه ۲۹ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۰:۱۵