تاریخ انتشاردوشنبه ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۱
کد مطلب : ۴۲۳۶۵۰
فرماندار بابلسر بر لزوم پیش‌بینی مناسب برای اجرایی کردن طرح دریا تاکید کرد و گفت: حساسیت حفاظت از دانشجویان در خوابگاه‌های دانشجویی باید افزایش پیدا کند.
۰
plusresetminus
لزوم پیش‌بینی مناسب برای اجرایی شدن طرح دریا/ حساسیت حفاظت از دانشجویان افزایش پیدا کند
به گزارش بلاغ، اسماعیل حسن‌زاده در جلسه ستاد ساماندهی سواحل بابلسر اظهار کرد: تاکنون هیچ دستوری برای اجرای طرح دریا ابلاغ نشده اما باید مقدمات اجرای طرح‌ها را فراهم کنیم تا هر زمان اعلام شد آمادگی برای اجرا وجود داشته باشد.

وی خاطرنشان کرد: در انتخاب و به‌کارگیری ناجیان غریق باید با دقت عمل بالا و حساسیت ویژه عمل شود.

فرماندار بابلسر تصریح کرد: با توجه به بازگشایی دانشگاه‌ها از 17 خرداد لازم است حساسیت حفاظت از دانشجویان در خوابگاه‌های دانشجویی افزایش پیدا کند.

حسن‌زاده یادآور شد: تمامی دستگاه‌های عضو ستاد باید پای کار باشند و نسبت به تهیه گزارش عملکرد نیز اهتمام داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه در سال گذشته اقدامات خوبی در سواحل انجام شد گفت: برخی از اعضای ستاد و ناجیان عملکرد خوبی داشتند که جای تقدیر دارد.

فرماندار بابلسر تاکید کرد: احتمال حضور مسافر در روز عید فطر در بابلسر وجود دارد و از همین امروز باید پیش‌بینی‌های لازم برای مراقبت از جان انسان‌ها در سواحل صورت گیرد.

حسن‌زاده ادامه داد: متاسفانه برخی از افراد با رعایت نکردن موارد ایمنی و بهداشتی مشکل‌آفرینی می‌کنند که باید مراقبت بیشتری صورت گیرد.

وی بر لزوم استفاده از ابزار مناسب برای نجات غریق تاکید کرد  گفت: جت اسکی‌ران‌ها و قایقرانان نقش مهمی در جلوگیری از غریق دارند که باید پای کار باشند.

فرماندار بابلسر اظهار کرد: شهرداری‌ها مقدمات اجرای طرح را انجام دهند و دریابانی محدوده فعالیت‌ها را مشخص کنند.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

فراقی جانکاه و امیدبخش
يکشنبه ۴ آبان ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۵
از خانطومان تا بهشت
چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۸
چرا «دولت بی‌سر»؟!
سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۰۱:۵۰