تاریخ انتشارشنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۰۰:۰۶
کد مطلب : ۴۲۳۲۲۹
مدیرکل امور اداری تشکیلات وزارت آموزش و پرورش گفت: امسال ۲۵ هزار نفر از معلمان حق التدریس استخدام خواهند شد.
۰
plusresetminus
استخدام ۲۵ هزار نفر از معلمان حق‌التدریس در سال 99
به گزارش بلاغ، یارمحمد حسین بر درباره فرآیند استخدام معلمان حق‌التدریس اظهارداشت: این معلمان باید تا پایان برنامه ششم توسعه به تدریج استخدام شوند و سازمان اداری و استخدامی برای امسال مجوز جذب 25 هزار نفر را به آموزش و پرورش داده است.

حسین افزود: فراخوان برای برگزاری آزمون ویژه آموزشیاران نهضت سوادآموزی اعلام شده است و بعد از برگزاری آزمون آنها در قالب فرم امتیاز بندی فرایند آموزش 25 هزار نفر را از مهر ماه در دانشگاه فرهنگیان آغاز خواهیم کرد.

وی درباره پرداخت حق التدریس معلمانی که در تعطیلات کرونایی مدارس به صورت مجازی فعالیت می‌کردند، عنوان کرد: همه معلمانی که تدریس مجازی داشتند، حق‌التدریس خود را دریافت می‌کنند که شامل ساعات حق‌التدریس نیروهای رسمی و حق‌التدریس آزاد می‌شود، چون فعالیت آنها به جای کلاس درس در فضای مجازی انجام می‌شود.

گفتنی است، طبق اعلام سازمان نهضت سوادآموزی، زمان برگزاری آزمون استخدامی آموزشیاران نهضت سوادآموزی به دلیل  استمرار سیاست فاصله‌گذاری اجتماعی و ممنوعیت تجمعات به تعویق افتاده است و تعیین  تاریخ دقیق آزمون در حال حاضر امکان پذیر نیست  در صورت مهیا بودن شرایط زمان احتمالی دهه پایانی خرداد ماه است.
منبع : تسنیم
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما