تاریخ انتشارچهارشنبه ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۴
کد مطلب : ۴۲۱۶۹۵
استادبزرگ و قهرمان مازندرانی شطرنج دنیا با بیان اینکه حضور پر شور مردم در رزمایش کمک مومنانه بسیار ارزشمند است؛ گفت: من هم در این رزمایش شرکت کردم تا بتوانم به سهم خودم یک باری را از دوش مردم در این شرایط سخت برداریم.
۰
plusresetminus
همدلی مردم در رزمایش کمک مومنانه لبیک به ندای رهبری است/اقدامات سپاه بسیار شایسته و ارزشمند است
آرین غلامی استادبزرگ و قهرمان مازندرانی شطرنج دنیا در گفت‌وگو با خبرنگار بلاغ در خصوص رزمایش همدلی، مواسات و کمک مومنانه و همچنین اقدامات ارزشمند بسیج و سپاه در لبیک به توصیه‌های مقام معظم رهبری اظهار کرد: کمک‌هایی که در حال حاضر از سوی سپاه و بسیج در قالب رزمایش کمک مومنانه در حال انجام است، بسیار شایسته و مطلوب است.

وی افزود: در این رزمایش هم سپاه همگام و همراه با مردم است و هم با اقداماتی که انجام می‌دهد از مشکلات اقتصادی این ایام، می‌کاهد.

استادبزرگ و قهرمان مازندرانی شطرنج دنیا خاطرنشان کرد: در ماه مبارک رمضان، فرصت بسیار ارزشمندی است که پیرو منویات رهبری، کمک مومنانه ترویج و گسترش پیدا کند و همچنان که می‌بینیم خیلی از مردم جامعه و خیلی از نهادها و تشکل‌ها در کنار سپاه و بسیج پای کار آمده‌اند.

غلامی ادامه داد: این حضور حداکثری و مشارکت جانانه، نشان می‌دهد که داریم این فرهنگ را در میان مردم جا می‌اندازیم که باید در سختی‌ها، دست همدیگر را گرفت و اینکه دیگر شاهد سوء استفاده از احتکارکنندگان در شرایطی این چنینی نباشیم.

وی تصریح کرد: حضور مردم در این رزمایش بسیار ارزشمند است و بنده هم در این رزمایش شرکت کردم و هم به لحاظ کمک مالی و هم جمع‌آوری، توزیع و بسته بندی بسته‌ها، کمک کردم تا بتوانم به سهم خودم یک باری را از دوش مردم در این شرایط سخت برداریم.

استادبزرگ و قهرمان مازندرانی شطرنج دنیا اظهار کرد: برای گسترش این مهربانی‌ها در جامعه باید همیشه یک عده‌ای پای کار بیایند و ایثارها را به مردم نشان دهند و کم کم با فرهنگ سازی که ایجاد می‌شود، این مهربانی در جامعه تکثیر می‌شود.

غلامی در پایان از تمامی آحاد و اقشار مردم به ویژه ورزشکاران مازندرانی خواست تا در این روزهای کرونایی، با مشارکت در رزمایش کمک مومنانه و انجام کارهای جهادی، کمک مالی و یا حضور میدانی، به فرهنگ سازی بیشتر کمک مومنانه و پیوستن مردم به این پویش، کمک کنند.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين
در وین پیروزی را به شکست تبدیل نکنید!؟
يکشنبه ۲۹ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۰:۳۲
تولید در کشورمان نیازمند غبارروبی است
شنبه ۲۸ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۰
تحلیل‌های غلط‌انداز صهیونیستی فریب‌مان ندهد
پنجشنبه ۲۶ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۰
مناجاتی با خداوند
چهارشنبه ۲۵ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۶:۲۲