تاریخ انتشاريکشنبه ۱۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۰
کد مطلب : ۴۱۷۱۵۰
عضو کمیسیون قضایی مجلس گفت: تضمین امنیت سرمایه‌گذاری از ضروریات در بحث تحقق شعار سال است و ما برای جهش تولید نیازمند تضمین امنیت در این بخش هستیم.
۰
plusresetminus

به گزارش بلاغ، محمدعلی پورمختار نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو ، با اشاره به نامگذاری سال 99 به نام «جهش تولید» از سوی رهبر معظم انقلاب، گفت: جهش تولید نیازهای ما را در بخش‌های مختلف تأمین می‌کند که از مهمترین آن می‌توان به ایجاد اشتغال اشاره کرد. 
وی افزود: از سوی دیگر توجه به تولید و حرکت این بخش وابستگی ما را به درآمدهای نفتی کاهش داده و حتی از بین می‌برد و موجب توسعه صادرات می‌شود. 
عضو کمیسیون قضایی مجلس اظهار داشت:‌ از سوی دیگر با توجه به تحریم‌های اعمال شده علیه کشورمان و مشکلاتی که ما در بحث واردات داریم، توسعه بخش تولید و جهش در این بخش ما را از واردات بسیاری از کالاها بی‌نیاز می‌کند و همین مسئله کمک زیادی را در حوزه اقتصادی به ما خواهد کرد. 
پورمختار خاطرنشان کرد: همانطور که در مواردی اهمیت تولید ذکر شد، پیشرفت در این بخش می‌تواند توسعه همه‌جانبه را برای ما به همراه داشته باشد و ما از مزایای آن بهره‌مند شویم. 
وی ادامه داد: قوه سه‌گانه با تصمیمات خود باید حمایت‌های لازم را از بخش تولید به عمل آورند و به طور مثال دولت باید از کسانی که ایده‌های نو در این زمینه دارند اما امکان سرمایه‌گذاری ندارند حمایت‌های لازم را به عمل آورد و قوه مقننه نیز انجام امور را با قانونگزاری‌ها تسهیل کند. 
عضو کمیسیون قضایی مجلس در پایان گفت: یکی از مسائل مهم تضمین اهمیت سرمایه‌گذاری است و یکی از مشکلاتی که ما امروز با آن مواجه هستیم، احساس ناامنی از سوی سرمایه‌گذاران چه در بخش داخلی و چه در بخش خارجی است و لازم است تا این امنیت تضمین شود و قوه قضائیه همانطور که به طور جد با مفاسد برخورد می‌کند، در این زمینه هم اقدامات لازم را داشته باشد. 
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين
چاه ویل "تجزیه" در انتظار آمریکا
دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹ - ۰۰:۵۹
تکریم مردم در خواب عمیق مسئولان
يکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۸
خنیاگران آزادی در ظلمت پهلوی
يکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۹ - ۰۱:۲۱
بانوی اول خلقت در نگاه سنی و شیعه
جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹ - ۰۳:۴۴