تاریخ انتشارچهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۱:۰۳
کد مطلب : ۴۱۴۲۶۴
سندرز نامزد انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا در اظهاراتی ضمن «فاسد» خواندن نظام سیاسی حاکم بر کشورش، «دونالد ترامپ» را «دروغگویی تمام عیار» و «خطرناک‌ترین رئیس‌جمهور آمریکا» معرفی کرد.
۰
plusresetminus
ترامپ، دروغگویی تمام عیار است که دولتی فاسد را اداره می‌کند
به گزارش بلاغ، با نزدیک شدن به زمان برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا و داغ شدن تنور رقابت‌های انتخاباتی در این کشور حملات کاندیداهای دو حزب اصلی به یکدیگر نیز شدت یافته است. «برنی سندرز» سناتور دموکرات که در نظرسنجی‌ها از سایر کاندیداهای مطرح حزب دموکرات جلوتر است در جدیدترین تجمع انتخاباتی هواداران خود در «ریچموند» کالیفرنیا با حمله شدید به ترامپ گفت: «موضوع اصلی فعالیت‌های تبلیغاتی و انتخاباتی من شکست دادن دونالد ترامپ در انتخابات آتی به‌عنوان خطرناک‌ترین رئیس‌جمهور آمریکاست. ما دونالد ترامپ را شکست خواهیم داد، زیرا مردم آمریکا رئیس‌جمهوری را نمی‌خواهند که یک دروغگوی تمام عیار است. ما دونالد ترامپ را شکست خواهیم داد، زیرا مردم آمریکا می‌دانند که دونالد ترامپ یک دولت فاسد را اداره و دموکراسی آمریکا را تضعیف می‌کند.»
به گزارش باشگاه خبرنگاران، «سندرز» در ادامه گفت: «دونالد ترامپ نه تنها یک دروغگو بلکه فردی متقلب است. وی فردی است که در دوره نامزدی برای انتخابات گفته بود به ارائه خدمات درمانی برای همگان معتقد است، اما بعد از آنکه انتخاب شد تلاش کرد ۳۲ میلیون شهروند آمریکایی را از خدمات درمانی محروم کند. دونالد ترامپ همان فردی است که گفته بود پیشنهادات مالیاتی وی به نفع ثروتمندان جامعه نخواهد بود، اما اکنون شاهد هستیم که ۸۳ درصد از منافع و عواید سیاست‌های مالیات‌های ترامپ نصیب یک درصد جامعه آمریکا یا همان ثروتمندان این کشور می‌شود.»
 وی سپس با انتقاد از صرف «هزینه‌های گزاف مایکل بلومبرگ»، دیگر نامزد انتخابات آمریکا، گفت: «نظام سیاسی ما فاسد است و این سیستم به کسانی مانند ترامپ اجازه می‌دهد که منابع مالی گسترده‌ای از دوستان میلیاردر خود برای تبلیغات انتخاباتی‌شان جمع‌آوری بکنند.»
گفتنی است، مبارزات انتخاباتی در آمریکا اگر یک ویژگی داشته باشد این است که، روی واقعی این کشور را به نقل از بالاترین مقامات سیاسی این کشور به نمایش جهانیان در می‌آورد.
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين