تاریخ انتشارپنجشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۹
کد مطلب : ۴۱۳۷۹۴
بانوی فعال رسانه‌ای و اجتماعی فریدونکنار با اشاره به اینکه دشمن در پی تلاش برای از بین بردن بنیان خانواده‌ها است گفت: انقلاب اسلامی قرائت جدیدی از زن ایرانی به دنیا ارائه کرد.
۰
plusresetminus
دشمن در پی تلاش برای از بین بردن بنیان خانواده‌ها است/ انقلاب اسلامی قرائت جدیدی از زن ایرانی به دنیا ارائه کرد
به گزارش بلاغ، سمانه سراج در جشن بزرگ میلاد کوثر اظهار کرد: امسال که به لطف الهی وارد چهل و یکمین سالگرد انقلاب شده‌ایم خدا را شاکریم که برکات خون شهدا در کشورمان به بار نشسته و کشور عزیزمان ایران روز به روز به قله بلند افتخار نزدیک می‌شود.
 
وی خاطرنشان کرد: در تمام این سال ها زنان نقش ویژه و مهمی در کنار مردان ایفا کرده‌اند و توانستند با پشتیبانی فکری و عملی سهم موثری در روند رو به رو شد کشور داشته باشند.

فعال اجتماعی و رسانه‌ای فریدونکنار تصریح کرد: دشمنان جمهوری اسلامی که از ابتدای انقلاب با روش‌های مختلف به دنبال سلطه بر ایران بودند، زمانی که فهمیدند توان رویارویی نظامی با این کشور را ندارند با هجمه فرهنگی در پی تلاش برای از بین بردن هویت زنان ایرانی و در نهایت بنیان خانواده‌ها برآمدند و همچنان با سوءاستفاده از ایزارهای رسانه‌ای در پی عملی کردن این موضوع هستند.

سراج یادآور شد: درحالی که کشورهای آمریکایی و اروپایی دم از دموکراسی و پیشرفت می‌زنند اما همچنان نگاهی ابزاری به زنان داشته و هر روز صدای رسوایی آنان بیشتر به گوش می‌رسد.

وی تاکید کرد: هم‌اکنون که به فرموده مقام معظم رهبری به گام دوم انقلاب پا نهادیم همگان به‌ویژه دختران امروز که مادران فردا هستند وظیفه حفظ و حراست از دستاوردهای انقلاب اسلامی را داشته چراکه به واسطه پیروزی انقلاب هویت جدیدی از زن خلق شده که با قبل انقلاب متفاوت بوده است و اگر نخواهیم حافظ این دستاوردها باشیم سیلی محکمی از سوی دشمن به ما زده می‌شود.

فعال اجتماعی و رسانه‌ای فریدونکنار خاطرنشان کرد: حضور موثر زنان در انقلاب و دفاع مقدس که ضمن همکاری و پشتیبانی عملی، فداکاری و ایثارگری را به دنبال داشته قرائت جدیدی از زن ایرانی را به دنیا ارائه کرد و توانست الگوهای خوبی برای جامعه باشد که لازم است دوباره این الگوها در زندگی ما تجلی پیدا کند تا همچنان ما زنانی باشیم که در مصداق سخن بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی جا بگیریم که فرمود ” از دامن زن مرد به معراج می رود.”

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما