تاریخ انتشارچهارشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۰
کد مطلب : ۴۱۲۷۱۱
سنگربان باتجربه یوونتوس اطمینان داد که هنوز می تواند در بالاترین سطح بازی کند و به قهرمانی تیمش در فصل جاری امید زیادی دارد.
۰
plusresetminus

به گزارش بلاغ، به نقل از اسکای اسپورت، جیان لوئیجی بوفون ۴۲ سال سن دارد اما همچنان در سطح نخست فوتبال اروپا و برای یوونتوس بازی می کند.
او درباره این سوال که آیا قصد خداحافظی ندارد، اینگونه پاسخ داد: به هر حال نمی توان از سن و سال فرار کرد. باید با رضایت و خنده آن را قبول کرد. من ۴۲ سال سن دارم اما انسان خوشحال و خوشبختی هستم. مهم ترین چیز این است که احساس خوبی داشته باشم و به آنچه که انجام می دهم ایمان داشته باشم.احساس من این است که هنوز می‌توانم ادامه دهم.
سنگربان یووه ادامه داد: فصل سختی پیش رو داریم. کسب عنوان قهرمانی بسیار سخت است. لاتزیو فصل استثنایی را تجربه می کند و اینتر هم مدعی قهرمانی است اما به تیم خود اطمینان داریم. وقتی قوی باشید به خوبی می دانید که سرنوشت به دست خود شما است. همه ما به خوبی چنین چیزی را می دانیم.
او در پایان گفت: نباید جام را از دست دهیم. به پشت خود نگاه نمی کنیم و تنها با قدرت جلو می رویم.
یوونتوس با وجود شکست برابر ناپولی در هفته بیست و یکم با سه امتیاز اختلاف نسبت به نزدیک ترین تعقیب کننده خود که اینتر است در صدر جدول رده بندی جای دارد.
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين