تاریخ انتشاريکشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۰
کد مطلب : ۴۱۲۵۳۰
تیم والیبال افق قم با کسب یک پیروزی دیگر گام بلندی در مسیر کسب مجوز صعود به مرحله پلی‌آف و راهیابی به لیگ برتر والیبال مردان ایران برداشت.
۰
plusresetminus

به گزارش بلاغ،در هفته‌های اخیر کمتر تیمی جلودار نماینده آماده و با انگیزه قم در مسابقات فصل 1398 لیگ دسته اول والیبال مردان باشگاه‌های کشور بوده، تیمی به نام افق که امسال قوی‌تر، مطمئن‌تر و بی‌رقیب نسبت به سال گذشته در راه صعود به لیگ برتر با حریفان خود رقابت می‌کند.
افق در گروه 9 تیمی مرحله مقدماتی لیگ دسته اول والیبال ایران، هم اکنون با 10 پیروزی و 2 باخت، 32 ست برده، 16 ست باخته و 28 امتیاز صدرنشین بی‌رقیب است، تیمی که هفته به هفته نتایج بهتری کسب می‌کند و گویا مصمم به کسب مجوز صعود به لیگ برتر والیبال مردان ایران است.
مردان افق در دوازهمین مسابقه خود از مرحله مقدماتی لیگ دسته اول والیبال مردان ایران در سالن شهید محمود رضائیان قم میزبان تیم انتهای جدولی عقاب تهران بودند و با کسب برتری در سه ست متوالی با امتیازهای 25 بر 20، 29 بر 27 و 25 بر 22 در مجموع سه بر صفر پیروز شدند.
با این نتیجه یکه‌تازی و سربلندی بلند قامتان والیبال قم در رقابت‌های لیگ دسته اول همچنان ادامه پیدا کرد تا افقی‌ها هر لحظه به صعود نزدیک تر شوند، تیمی که تا پایان دیدارهای مرحله مقدماتی چهار بازی دیگر پیش‌رو دارد و با تداوم این روند یقینا با بهترین قرعه راهی مرحله پلی‌آف می‌شود.
در پایان مسابقات گروه‌های دوگانه مرحله مقدماتی لیگ دسته اول والیبال مردان باشگاه‌های کشور، چهار تیم از هر گروه مجوز صعود به پلی‌آف را کسب می‌کنند و سرانجام دو تیم راهی مسابقات فصل 1399 لیگ برتر والیبال ایران می‌شوند، رشته‌ای که سهمیه المپیک را کسب کرده و هم اکنون یکی از تیم‌های موفق ورزشی قم در میادین بین‌المللی است.
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

دست‌مریزاد سردار سلامی
يکشنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۱:۴۸
طوبای حکمت
شنبه ۲۹ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۰:۱۵
هفت تپه قطعه‌ای از بهشت
پنجشنبه ۲۷ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۱
اختلاف بنیادین 2 بینش در نحوه اداره کشور
چهارشنبه ۲۶ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۲:۵۱