تاریخ انتشارپنجشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۰
کد مطلب : ۴۱۲۲۹۹
یک عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: تجربه ۴۰ ساله نشان داده که تنها راه ایستادگی در برابر مستکبران مقاومت است و پشتوانه مردمی در این مسیر پایه‌های مقاومت را تحکیم می‌کند.
۰
plusresetminus

به گزارش بلاغ ،احمد علیرضابیگی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره ضرورت ادامه راه مقاومت در برابر استکبار جهانی، بیان کرد: بعد از عملیات ترور سردار حاج قاسم سلیمانی شاهد جوشش و خروش مردم بودیم و اقشار مختلف مردم به میدان آمده و همگی با هم متحد شده و شعار انتقام سردادند.
وی در ادامه اظهار کرد: به دنبال این اتفاق اقشار مختلف جامعه همگی متحد شده و خواهان ایستادگی در برابر سلطه‌گری و زورگویی آمریکایی‌ها شدند. قطعا اگر این اراده و اتحاد مردم نبود نمی‌توانستیم پاسخ کوبنده‌ای به آمریکایی‌ها دهیم.
نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در کنار توانایی و تکنولوژی عملیاتی آنچه که به ما قدرت می‌دهد در برابر نظام سلطه بایستیم وحدت و همدلی است. قطعا اگر آمریکایی‌ها پشتیبانی وسیع مردم را نمی‌دیدند به سمت عملیات مقابله به مثل می‌رفتند. آنچه که امروز در برابر جامعه جهانی می‌تواند از منابع کشورمان محافظت کند مقاومت با پشتوانه مردمی است.
علیرضابیگی در ادامه تاکید کرد: تجربه ثابت کرده که برای حفظ منافع کشور تنها پیگیری حقوقی کارگشا نیست، بلکه آنچه به ما قدرت می‌دهد مقاومت در برابر زیاده‌خواهی جبهه استکبار است. برای این‌که مردم حضور پرشور و پررنگی در انتخابات داشته باشند متاسفانه از سوی دولتمردان اقدامات خوبی صورت نگرفته است. افزایش ناگهانی و بدون برنامه‌ریزی قیمت بنزین نیز در افکار عمومی جامعه تاثیرگذار بوده است.
این عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی در ادامه با تاکید بر این‌که مجلس پرقدرت می‌تواند در برابر سوء‌تدبیر مسئولان بایستد، بیان کرد: یک مجلس با پشتوانه مردمی قطعا راهگشای مشکلات خواهد بود. ملت ما همواره در بزنگاه‌های تاریخی جانانه به میدان آمده و از انقلاب خود پشتیبانی کردند. امروز همه باید دست به دست هم دهند و به میدان بیاییم.
نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی در پایان افزود: تنها راه مقابله در برابر زورگویی مستکبران در عرصه بین‌المللی وحدت حول محور مقاومت است.
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما