تاریخ انتشارسه شنبه ۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۰
کد مطلب : ۴۱۲۱۴۷
یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با انتقاد از نحوه‌ی توزیع یارانه معیشتی‌ گفت: مردم را با پیامک‌ها سرکار گذاشته‌اند.
۰
plusresetminus

به گزارش بلاغ ، سید قاسم جاسمی نماینده کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که براساس ماده ۶۹ آیین‌نامه داخلی مجلس اختیارات و مسئولیت‌های اجرایی مجلس شورای اسلامی همچون حفاظت و حراست از مجلس برعهده رییس مجلس است خطاب به علی لاریجانی، مدعی شد: شما که می‌خواهید با شرکت در انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۴۰۰ مشکل ۸۰ میلیون ایرانی را حل کنید، ای کاش قبل از آن مشکل ۲۰۰ نفر از کارمندان مجلس را برطرف می‌کردید.
نماینده کرمانشاه ادامه داد: این افراد هفت یا هشت سال است که در پروژه نور سوهانک ثبت نام کرده و پول‌شان را در صندوق قرار دادند چرا به آنها توجه نمی‌شود؟.
این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: آقای روحانی شما گفتید که به ۱۸ یا ۲۰ میلیون خانوار یعنی بیش از ۶۰ میلیون نفر ایرانی یارانه معیشتی می‌دهید، نه تنها سبد معیشتی به مردم داده نمی‌شود بلکه آنها را با پیامک‌های متعدد سرکار گذاشته و به نظام جمهوری اسلامی ایران بدبین می‌کنند.
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

جای خالی جابر
دوشنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۵
دست‌مریزاد سردار سلامی
يکشنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۱:۴۸
طوبای حکمت
شنبه ۲۹ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۰:۱۵