تاریخ انتشاردوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۹
کد مطلب : ۴۱۲۰۷۵
سخنگوی سازمان تیم های ملی فدراسیون دوومیدانی از حضور ۱۱ ورزشکار در ترکیب اصلی تیم ملی خبر داد.
۰
plusresetminus

به گزارش بلاغ، به نقل از فدراسیون دوومیدانی، جلسه دوم سازمان تیم های ملی فدراسیون با هدف ارزیابی عملکرد دوومیدانی‌کاران در مسابقات بین‌المللی دوومیدانی داخل سالن دهه فجر و انتخاب ترکیب تیم ملی دوومیدانی داخل سالن ایران برای اعزام به مسابقات قهرمانی آسیا با حضور پژمان معتمدی سرپرست دبیری فدراسیون، کارشناسان و دیگر اعضا، بعد از ظهر امروز در محل فدراسیون برگزار شد.
حسین شایان، سخنگوی سازمان تیم های ملی فدراسیون دوومیدانی در این مورد گفت: در نشست امروز پس از ارزیابی عملکرد ورزشکاران تیم‌های شرکت کننده در مسابقات دوومیدانی داخل سالن تهران که تعدادی از دوومیدانی‌کاران حدنصاب‌های تعیین شده را به ثبت رساندند، سجاد هاشمی آهنگری، حمیدرضا کیا، شاهین مهردلان، محمدرضا طیبی به ترکیب اصلی تیم ملی دعوت شدند. همچنین عرفان محمودی، پریچهر شاهی، تکتم دستاربندان نیز که در رده سنی جوانان هستند با توجه به اینکه سال آینده مسابقات قهرمانی جوانان آسیا را در پیش داریم با هدف ایجاد شرایط توسعه برای تیم ملی بزرگسالان در ترکیب تیم ملی قرار گرفتند.
شایان با اشاره به عملکرد فرزانه فصیحی در مسابقات اخیر گفت: فرزانه فصیحی در مسابقات بلگراد صربستان در ماده ۶۰ متر عملکرد مطلوبی داشت. او با ثبت رکورد جدید ملی و حدنصاب تعیین شده با نظر اعضای سازمان تیم های ملی نیز به ترکیب تیم ملی دعوت شد.
او خاطرنشان کرد: در جریان برگزاری مسابقات بین‌المللی دوومیدانی داخل سالن نیز تعدادی از ورزشکاران به رکوردهای حدنصاب نزدیک شدند که تصمیم گرفتیم آنها را به یک دوره مسابقه رکوردگیری دعوت کنیم تا عملکرد آنها را دوباره مورد ارزیابی قرار دهیم. سارا ندافی و سیدامیر زمان پور نیز ورزشکارانی بودند که رکوردهای ورودی را در مسابقات انتخابی مجدد که روز گذشته برگزار شد، کسب کردند. رضا قاسمی نیز با توجه به ثبت رکورد قابل توجهش و اختلاف ناچیز با رکورد ورودی با نظر اعضای سازمان تیم های ملی به ترکیب تیم ملی دعوت شد.
به گزارش ایسنا، نهمین دوره مسابقات دوومیدانی داخل سالن قهرمانی آسیا روزهای ۲۳ و ۲۴ بهمن ماه در چین برگزار می‌شود.
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

دست‌مریزاد سردار سلامی
يکشنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۱:۴۸
طوبای حکمت
شنبه ۲۹ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۰:۱۵
هفت تپه قطعه‌ای از بهشت
پنجشنبه ۲۷ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۱
اختلاف بنیادین 2 بینش در نحوه اداره کشور
چهارشنبه ۲۶ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۲:۵۱