بهروز بقایی در پیام خود به هنرمندان جوان تئاتر عنوان کرد:‌ اهالی هنر باید همدل باشند. امیدوارم تفکر و نگاه درست به موضوعات داشته باشیم و اجازه ندهیم، هر اتفاقاتی مانع رشد و تعالی هنر شود.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ به نقل ازبهروز بقایی بازیگر پیشکسوت تئاتر، سینما و تلویزیون در گفت وگو با خبرنگار  در پیامی به اهالی تئاتر و در راستای افتراقی که برای حضور شرکت کنندگان جشنواره تئاتر فجر ایجاد شده و عده‌ای از این جشنواره انصراف داده‌اند،  تاکید کرد: جامعه فرهنگی و هنری کشور نباید اجازه دهد برخی از اتفاقات مانع رشد و تعالی خود و هنرشان شود.
وی در ادامه عنوان کرد: شرایط ما نسبت به سال گذشته در زمینه حوزه فرهنگ و هنر تغییر نکرده است، آنچه امسال شاهد آن بودیم در هر مملکتی و در شرایطی خاص پیش می‌آید اما جامعه فرهنگی و هنری کشور نباید اجازه دهد برخی از اتفاقات مانع رشد و تعالی خود و هنر شود.
وی افزود: هنرمندان هیچگاه نباید حوزه فرهنگ و هنر و رویدادهای مربوط به آن را ترک کنند، چراکه هنر می‌تواند همواره راهگشا باشد.
بقایی اظهار داشت: اهالی هنر باید همدل باشند، امیدوارم تفکر و نگاه صحیح و درستی به موضوعات داشته باشیم.

بلاغ: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين
جای خالی جابر
دوشنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۵
دست‌مریزاد سردار سلامی
يکشنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۱:۴۸