تاریخ انتشارپنجشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۰
کد مطلب : ۴۱۱۶۶۴
معاون برنامه‌ریزی سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای کشور از وجود ۲۲۰ هزار کیلومتر شبکه ارتباطی جاده‌ای در کشور خبر داد.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ به نقل ازخداداد مقبلی  در آیین تودیع و معارفه مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای خراسان شمالی با اشاره به اهمیت و اقدامات اصلی این مجموعه اظهار کرد: توسعه راه‌ها برای فعال بودن جریان حمل‌ونقل در کشور ازجمله این وظایف است که می‌توان به مانور عظیم اربعین اشاره کرد و تردد ۳ میلیون زائر در محدوده زمانی بسیارکم و صحت سلامت موفقیتی مهم محسوب می‌شود.
وی ایمن‌سازی شبکه ارتباطی راه‌های کشور را وظیفه دیگر راهداری دانست و ادامه داد: تسهیل تردد و ایمن‌سازی شبکه حمل‌ونقل در حوزه تردد مسافر و کالا وظیفه‌ای مهم در این امر است.
معاون برنامه‌ریزی سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای کشور همچنین از وجود ۲۲۰ هزار کیلومتر شبکه ارتباطی کشور خبر داد و گفت: این شبکه به‌عنوان سرمایه عظیم است که راهداران و آحاد مردم در حفظ و نگه‌داری آن باید بکوشند.
وی در انتها نسبت به وضعیت برگزاری آیین تودیع و معارفه اعتراض کرد و گفت: با توجه به خدمات ۳۰ ساله مدیرکل سابق بایستی درشان وی برگزار می‌شود.

بلاغ: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين
"طلبه شاکر"
يکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۰
ملتی استثنایی واجد خدمت استثنایی
شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۱:۳۰
تفاوت جدی این دوره انتخابات
پنجشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۰
عقده‌گشایی به بهانه انتخابات
پنجشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۰