کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

به دستور رهبر انقلاب از مناطق سیلزده بازدید خواهیم کرد

24 دی 1398 ساعت 11:30

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به دستور رهبر انقلاب از مناطق سیلزده سیستان و بلوچستان بازدید خواهیم کرد و روند خدمات‌رسانی را ارزیابی می کنیم.


به گزارش بلاغ به نقل ازعلی لاریجانی شامگاه دوشنبه در جمع خبرنگاران در زاهدان اظهار کرد: اولویت اول ما در سفر به سیستان و بلوچستان بررسی وضعیت سیل و بعد بررسی مسائل زیربنایی است.
رئیس مجلس شورای اسلامی افزود: با توجه به دستور رهبر انقلاب مبنی بر رسیدگی فوری به مردم سیلزده از مناطق سیلزده سیستان و بلوچستان بازدید خواهیم کرد و روند خدمات رسانی را ارزیابی می کنیم.
وی ادامه داد: باید امکانات و اقلام امدادی اولیه را به مردم رساند و بعد آسیب هایی که به مردم در بخش های مختلف زیربنایی از جمله مسکن و کشاورزی و راه وارد شده را بررسی و برآورد کرد.
لاریجانی گفت: در این سفر تمام تمرکز ما بر روی مناطق سیل زده خواهد بود و در فرصت دیگری به مباحث دیگر استان از جمله راه آهن، بزرگراه، پرداخته و برنامه ریزی خواهیم کرد چرا که مردم سیستان و بوچستان نیازمند توسعه هستند.

بلاغ: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.


کد مطلب: 411494

آدرس مطلب :
https://www.bloghnews.com/news/411494/دستور-رهبر-انقلاب-مناطق-سیلزده-بازدید-خواهیم

بلاغ نیوز
  https://www.bloghnews.com