تاریخ انتشاردوشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۵
کد مطلب : ۴۱۱۴۴۷
نماینده ولی فقیه در مازندران با تاکید براینکه حاج قاسم سلیمانی با اتصال به ولایت تمام سیاست های آمریکا در منطقه را بهم زد و سیاست جمهوری اسلامی را حاکم کرد، گفت:‌این عزت و اقتدار ترکیب ولایت و مردم است.
۰
plusresetminus
سردار سلیمانی تمام سیاست‌های آمریکا در منطقه را بهم زد/مسئولان و مردم قدر ولایت را بدانند
به گزارش بلاغ، حجت الاسلام والمسلمین محمدباقر محمدی‌لائینی در مراسم گرامیداشت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و همزمانش در  جمع کارکنان سپاه کربلا با اشاره به فرموده امام خمینی(ره) که اگر سپاه نبود کشور هم نبود، اظهار کرد:‌باید دست مریزاد و خدا قوت گفت به سپاه بخاطر سیلی موشکی به دشمن تا حدودی داغ دل مردم را التیام بخشید.

وی با بیان اینکه در دوران دفاع مقدس تمام دنیا از صدام حمایت میکردند ، افزود:آمریکا پشت داعشی ها سگ هار منطقه بود اما خدای متعال به برکت حاج قاسم ورق را برگرداند و جلو وحشی گری آمریکا در منطقه را گرفت.

نماینده ولی فقیه با بیان اینکه حاج قاسم هم شجاعت داشت و هم عقل و تدبیر، خاطرنشان کرد:‌دشمن میخواهد انقلاب را ضعیف و در حاشیه باشد اما تشییع حاج قاسم نشان داد انقلاب برای مردم مهم است.

این مسئول با اشاره به بیانات رهبرمعظم انقلاب که جریانی در تلاش برای فراموش کردن مردم جهاد و شهادت است، بیان کرد:‌ دشمن میخواهد در کوچه و خیابان ها تصاویر ونام شهید نباشد و نماد انقلاب و مقاومت را از ذهن مردم حذف کند.

محمدی لائینی با بیان اینکه وحدتی که مردم در تشییع حاج قاسم بوجود آمد باید حفظ شود، افزود:‌این وحدت و انسجام باید در مسیر انقلاب باشد.

نماینده ولی فقیه در مازندران با تاکید براینکه حاج قاسم سلیمانی با اتصال به ولایت تمام سیاست های آمریکا در منطقه را بهم زد و سیاست جمهوری اسلامی را حاکم کرد، ادامه داد:‌این عزت و اقتدار ترکیب ولایت و مردم است.

محمدی‌لائینی در این باره توضیح داد:‌ در دفاع مقدس و دفاع از نظام جمهوری اسلامی ولایت و اتصال به ولایت بسیار مهم بوده و این بزرگترین درسی است که باید از فاطمه زهرا(س) بگیریم.

نماینده ولی فقیه در مازندران با بیان اینکه همه باید ولایت را سرلوحه کار خود قرار دهیم و امت را پای کار ولایت بیاوریم،اشاره کرد:‌فاطمه زهرا (س) فقط ایده نداد اقدام کرد و برای ولایت فدا شد.

محمدی‌لائینی با اشاره به تشییع میلیونی حاج قاسم و همرزمانش در شهرهای و ایران و عراق که باعث عزت جمهوری اسلامی شد، گفت:‌ دنیا پیام تشییع را تحلیل می کند و اگربه زبان نمی آورد  اما میفهمد.

نماینده ولی فقیه  در مازندران با بیان اینکه مسئولان و مردم باید قدر ولایت را بدانند، افزود:‌مردم حجت را تمام کردند و زیبنده مردم نیست که به نیازهای آنها توجه نشود.

محمدی‌لائینی با تصریح براین مطلب که مردم ما با تمام کاستی ها پای انقلاب ماندند،افزود:‌متاسفانه برخی مسئولان کاری می کنند تا مردم ضد انقلاب شوند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه برخی ها میگویند باید در مقابل دشمن عقب نشینی کنیم ، ادامه داد:‌دیپلماسی مملکت باید در خطی حرکت کند که غیظ و غضب دشمن را در آورد .

امام جمعه ساری با بیان اینکه حضور فتنه برانگیز امریکا باید در منطقه خاتمه پیدا کند، افزود:آمریکا با بوجودآوردن داعش در منطقه به دنبال اشغال و غارت منطقه است.

این مسئول با تصریح  اینکه چه کسانی سردار سلیمانی را تحریم کردند، گفت:‌مجلس و دولت دنبال تصویب fatf  هستنداما از طرفی شعار مرگ بر آمریکا سر میدهد این دوبا هم تناقض دارند.

 محمدی لائینی در پایان با تاکید براینکه مدیران و مسئولان باید روحیه استشهادی داشته باشند، گفت: مهم تر از مدیریت جهادی مدیریت استشهادی باشند.
انتهای پیام/
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما