تاریخ انتشاردوشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۰
کد مطلب : ۴۱۱۴۱۳
مدافع تیم فوتبال تراکتور گفت: در هیچ تیمی به اندازه تراکتور، صمیمیت بین بازیکنان وجود ندارد.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ به نقل ازایمان سلیمی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی تراکتور، در خصوص آخرین وضعیت تیم اظهار کرد: با برنامه‌ریزی دقیقی که داشتیم، پس از یک استراحت مناسب، تمریناتمان را در تبریز آغاز کردیم و بلافاصله به اردوی ترکیه آمدیم تا برنامه‌های تمرینی را در شهر آنتالیا پیگیری کنیم.
وی افزود: شرایط اردوی آنتالیا از نظر سازماندهی کمپ و برنامه‌های تمرینی بسیار خوب است و فشاری که قرار بود در دوران بدنسازی تحمل کنیم را پشت سر گذاشتیم و امیدوارم با برگزاری چند بازی تدارکاتی، به شرایط بهتری برسیم.
سلیمی خاطرنشان کرد: از نظر تاکتیکی، نسبت به اردوی ارضروم پیشرفت زیادی کرده‌ایم و با کادر مجربی که همراه آقای الهامی کار می‌کنند، مخصوصا دکتر جودکی، مربی بدنساز تیم، تک تک بازیکنان این تفاوت را حس می‌کنند و نسبت به ابتدای فصل پیشرفتمان محسوس است.
وی درخصوص کار کردن با ساکت الهامی بیان کرد: آقای الهامی سابقه بسیار خوبی در لیگ برتر دارد و از شناخت خوبی نسبت به تیم‌های ایرانی برخوردار است که این موضوع حلقه مفقوده تیم ما در سال‌های گذشته بود. از طرف دیگر، رابطه خوبی بین سرمربی و بازیکنان وجود دارد و بازیکنان نیز تمام تلاش خود را انجام می‌دهند.
مدافع تراکتور در خصوص شرایط تمرینی تیم در اردو نیز گفت: با توجه به این که باید در اردوی نیم‌فصل، پیشرفت خوبی بکنیم، کادر فنی تصمیم گرفته‌اند که هر روز در دو نوبت صبح و عصر تمرین کنیم و برنامه‌ریزی به گونه‌ای است که هم می‌توانیم خوب استراحت کنیم و هم به کارهای تمرینی بپردازیم.
وی افزود: امیدوارم از همان بازی اول بعد از تعطیلات نیم فصل، بتوانیم بازی‌های زیبایی انجام دهیم و امتیازات خوبی جمع کنیم.
سلیمی تاکید کرد: امسال بازیکنان بی‌نظیری در تراکتور حضور دارند و فکر نمی‌کنم تیمی در لیگ برتر باشد که بازیکنانش در این حد رابطه صمیمی باهم داشته باشند. بزرگان ما از نظر اخلاقی بی‌نظیرند و در کنار آن، نفرات جوان بسیار خوبی داریم که امیدوارم بتوانیم در کنار هم نتایج خوبی کسب کنیم.

بلاغ: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

ماجرایی خواندنی درباره زیارت عاشورا
دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۱:۲۵
خبرنگار، قلم‌‌نگار امین و حفیظ
جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۴
نقش غدیر در عصرغیبت
جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۹