تاریخ انتشاردوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۰
کد مطلب : ۴۰۹۱۲۶
فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت جهاد کشاورزی گفت: ۱۳۰۰ کانون تخصصی بسیج کشاورزان در مراکز جهاد کشاورزی دهستان‌ها راه اندازی شد.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ به نقل ازپایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی، پیمان فلسفی در اولین اجلاس سراسری کانون های تخصصی بسیج کشاورزی از راه اندازی ۱۳۰۰ کانون تخصصی بسیج کشاورزان در مراکز جهاد کشاورزی دهستان‌ها خبر داد و گفت: بسیج وزارت جهاد کشاورزی به عنوان یکی از ۵ دستگاهی است که توسط بسیج مستضعفین، دستگاه ملی با کارکرد تخصصی تعیین شده است.
وی از جمله اقدامات مرکز مقاومت بسیج وزارت جهاد کشاورزی را ایجاد ۵۲ کانون تخصصی ملی و استانی و ۱۱ هزار هسته تخصصی عنوان کرد و افزود: تأسیس گروه جهادی حیدریون با بیش از ۲۷۰۰ عضو و ایجاد مرکز اسناد و دبیرخانه الکترونیکی بسیج تخصصی  در این مرکز انجام شده است.
فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت جهاد کشاورزی ادامه داد: انعقاد تفاهم نامه با سازمان جهاد کشاورزی استان آذربایجان غربی در طرح کاداستر، ایجاد پایگاه اطلاع رسانی کانون های تخصصی (پاک)، ایجاد رادیو اینترنتی جهاد (راج) و تدوین پیش نویس صندوق کارآفرینی کانون های تخصصی بخش کشاورزی از دیگر فعالیت های این مرکز بوده است.
فلسفی با اشاره به افتتاح مرکز مانیتورینگ و پایش تهدیدات بخش کشاورزی، گفت: امید می‌رود با افتتاح این مرکز بتوانیم تنظیم بازار محصولات کشاورزی و نظارت بر عرضه و تقاضا را با توسعه اقتصاد کشاورزی در بستر الکترونیک فراهم کنیم.

بلاغ: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما