تاریخ انتشارشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۰
کد مطلب : ۴۰۸۹۹۲
شرکت خودروسازی آئودی به طور آزمایشی استفاده از دو پوشش محافظ را برای استفاده کارگران خط تولید خود آغاز کرده که باعث می‌شود قدرت و توان کار آنها به شدت افزایش یابد.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ به نقل ازنیواطلس، مدتی است برخی شرکت های فناوری کار تولید پوشش های محافظ قدرتمندی را آغاز کرده اند که افراد با پوشیدن و نصب آنها بر روی بدن خود می توانند قدرتشان را افزایش دهند و کارهای سنگین و تکراری مانند بلندکردن اقلام و جابجا کردن آنها را راحت تر انجام دهند.

 
این کار باعث می شود توان بدنی افراد بیشتر شود و آنها برای انجام امور روزمره با دشواری کمتری مواجه شوند. لذا ۶۰ نفر از کارگران شرکت آئودی استفاده آزمایشی از دو پوشش محافظ Ottobock  و  Skelexرا به طور همزمان آغاز کرده اند. پوشش یادشده مانند یک اسکلت اضافی برای بدن عمل می کند و بر روی شانه ها و دور کمر اشخاص قرار می گیرد. پوشش های یادشده بخشی از وزن اقلام مختلف را تحمل کرده و فشار وارد شده به ستون فقرات را کمتر می کنند.
آئودی اولین شرکت خودروسازی نیست که کار استفاده از این پوشش های محافظ را آغاز کرده است. پیش از این فورد و هیوندای نیز از پوشش مذکور استفاده کرده اند. اما این کار هنوز همه گیر نشده است.

بلاغ: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين