کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

طهرانچی: 3 سرای نوآوری دانشگاه آزاد 22 بهمن راه‌اندازی می‌شود

23 آذر 1398 ساعت 11:50

رئیس دانشگاه آزاد گفت: سه سرای نوآوری در سطح استان تهران برای حضور دانشجویان نوآور در 22 بهمن افتتاح خواهد شد که با راه‌اندازی این مراکز دانشجویان می‌توانند ایده‌های خود را به محصول تبدیل کنند.


به گزارش بلاغ به نقل ازمحمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد در گفت‌وگو با خبرنگار با اشاره به نقش صندوق‌های پژوهش فناوری و سراهای نوآوری در اشتغال دانشجویان،‌گفت: دانشگاه آزاد در گام دوم فعالیت‌های خود با تشکیل صندوق‌های پژوهش فناوری و همچنین ایجاد بسترسازی مناسب با راه‌اندازی سراهای نوآوری محیط آموزشی را برای دانشجویان مهیا می‌کند تا بتوانند با استفاده از خلاقیت‌هایشان ایده‌های خود را تبدیل به ثروت و در نهایت محصول بکنند.
* ۳ سرای نوآوری در استان تهران امسال افتتاح می شود
طهرانچی تصریح کرد:‌ در حال حاضر نخستین سرای نوآوری دانشگاه آزاد در واحد علوم و تحقیقات افتتاح شده است و دومین سرای نوآوری نیز در استان اصفهان تا چند روز آینده راه‌اندازی می‌شود، این در حالی است که ۳ سرای نوآوری دیگر در ۲۲ بهمن امسال در استان تهران برای دانشجویان افتتاح خواهد شد.

*  سراهای نوآوری در حوزه های علم و فناوری و تبدیل ایده به ثروت کار می کند
وی ادامه داد: هر یک از سراهای نوآوری در حوزه‌های تخصصی مختلف با حضور دانشجویان و فارغ‌التحصیلان فعالیت‌های خود را در حوزه‌های علم و فناوری، پژوهشی و همچنین تبدیل ایده به ثروت انجام خواهند داد، این در حالی است که دانشگاه آزاد معتقد است باید با بسترسازی مناسب و سرمایه‌گذاری برای قشر جوان کشور آنها را در مسیر نوآوری قرار داده که بتوانند با استفاده از تخصص و خلاقیتی که دارند، رونق تولید را در سطوح مختلف رقم بزنند.

بلاغ: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.


کد مطلب: 408969

آدرس مطلب :
https://www.bloghnews.com/news/408969/طهرانچی-3-سرای-نوآوری-دانشگاه-آزاد-22-بهمن-راه-اندازی-می-شود

بلاغ نیوز
  https://www.bloghnews.com