تاریخ انتشارپنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۰
کد مطلب : ۴۰۸۸۲۵
حزب‌الله لبنان با صدور بیانیه‌ای با اشاره به سفر اخیر یک خاخام صهیونیست به بحرین و دیدار با پادشاه این کشور، میزبانی منامه از شخصیت‌های رژیم صهیونیستی را محکوم کرد.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ حزب‌الله لبنان روز چهارشنبه بیانیه‌ای را در محکومیت کنفرانس عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی در بحرین صادر کرد.
به گزارش المنار، حزب‌الله در این بیانیه این کنفرانس را که تحت عنوان «آزادی دینی» در بحرین برگزار شد، به شدت محکوم کرده است.
حزب‌الله گفت: «ما به شدت نقش توطئه‌آمیز و خیانتکارانه رژیم آل‌خلیفه در عادی سازی روابط با دشمن را محکوم می‌کنیم».
در ادامه بیانیه تاکید شده که دولت بحرین این کشور را به محلی برای نفوذ آمریکا و رژیم صهیونیستی در میان امت اسلامی تبدیل کرده است.
حزب الله با اشاره به شرکت سید علی الامین روحانی لبنانی در این کنفرانس گفت که حضور این روحانی لبنانی به منزله خروج از اصول و ارزشها‌ی دینی و اخلاقی است.
«شلومو عمار» خاخام اعظم قدس روز دوشنبه گذشته در سفری کم سابقه‌ای به بحرین رفت و در آنجا با پادشاه این کشور دیدار کرد(جزئیات بیشتر).
در ماه‌های اخیر دولت آمریکا و چند دولت عربی از جمله عربستان سعودی و بحرین، تلاشی آشکار را برای عادی‌سازی تدریجی روابط اعراب با رژیم صهیونیستی آغاز کرده‌اند. سفر هیأت‌های تجاری، فرهنگی، ورزشی و پزشکی از رژیم صهیونیستی به کشورهای عربی و آغاز روابط در سطح «گروه‌های مردم‌نهاد» از جمله این تلاش‌ها بوده است.

بلاغ: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

از خانطومان تا بهشت
چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۸
چرا «دولت بی‌سر»؟!
سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۰۱:۵۰
تضرع؛ نیاز امروز جامعه
جمعه ۲۵ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۶