مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران اعلام کرد

تعزیر 31 میلیارد ریالی متخلفان صنفی در طرح نظارتی بازار

تاریخ انتشاريکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۲
کد مطلب : ۴۰۸۵۷۸
مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران با بیان اینکه از نزدیک به دو هزار و 700 پرونده ارجاعی به تعزیرات تاکنون به یک‌هزا رو 921 پرونده رسیدگی شده است؛ گفت: متخلفان این پرونده‌ها به پرداخت جزای نقدی به مبلغ 31 میلیارد و 766 میلیون ریال محکوم شدند.
۰
plusresetminus
تعزیر 31 میلیارد ریالی متخلفان صنفی در طرح نظارتی بازار
یدالله ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار بلاغ اظهار کرد: در راستای انجام بازرسی‌های دستگاه‌های نظارتی در بخش‌های کلا و خدمات، قاچاق و بهداشت و درمان از 25 آبان‌ماه همزمان با اجرای طرح اصلاح نرخ سوخت تاکنون، دو هزار و 674 پرونده به اداره کل تعزیرات استان ارجاع شد.

وی افزود: از این میزان، تاکنون تعداد یک‌هزار و 921 فقره پرونده رسیدگی و منجر به صدور حکم شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران خاطرنشان کرد: متخلفان این پرونده‌ها به پرداخت جزای نقدی به مبلغ 31 میلیارد و 766 میلیون ریال محکوم شدند.

ملکی در خصوص بیشترین تعداد تخلفات در میان پرونده‌های متشکله طی بازرسی‌های صورت گرفته، گفت: عدم درج قیمت با یک‌هزار و 69 فقره، گران‌فروشی با 917 فقره، عدم ارائه فاکتور خرید با 294 فقره، حمل کالای قاچاق با 187 فقره، عدم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی با 175 فقره و تقلب با 81 فقره بیشترین تخلفات ارتکابی طی این مدت در بازرسی‌های انجام گرفته، گزارش شده است.

مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران گفت: نظارت بر بازار همچنان با جدیت ادامه دارد و در صورت مشاهده یا گزارش مردمی، قاطعانه با متخلفان برخورد خواهیم کرد.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما