تاریخ انتشارشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۰
کد مطلب : ۴۰۸۴۵۶
تعداد زیادی از افراد در مازندران برای شرکت در انتخابات مجلس ثبت‌نام کرده‌اند که برخی از آنان نمایندگان مجلس فعلی و همچنین افرادی سرشناس هستند.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ ثبت‌نام از داوطلبان شرکت در انتخابات مجلس یازدهم از تاریخ ۱۱ آذر آغاز شده است و تا ۱۶ آذر به پایان می‌رسد.
داوطلبان شرکت در انتخابات از ساعت ۸ صبح تا ۱۸ عصر به فرمانداری‌های حوزه‌های ۹ گانه شهرستان‌های ساری، بهشهر، قائمشهر، بابل، بابلسر، آمل، نور، نوشهر و تنکابن مراجعه و برای شرکت در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، نام‌نویسی کردند و فردا آخرین مهلت ثبت‌نام در انتخابات است.
تعداد زیادی از افراد برای شرکت در انتخابات مجلس ثبت‌نام کرده‌اند که برخی از آنان نمایندگان مجلس فعلی و همچنین افرادی سرشناس هستند.
*حوزه انتخابیه ساری و میاندرود
در مرکز مازندران محمد دامادی نماینده فعلی مجلس امروز با حضور در فرمانداری ساری در انتخابات ثبت‌نام کرده است، رضا پیوندی یکی از اقوام رئیس جمهور، منصورعلی زارعی، علی بابایی‌کارنامی، عبدالرضا بابایی، سیداحمد شجاعی، سیدرمضان شجاعی، ابوالقاسم روحی، از جمله افراد سرشناسی هستند در انتخابات مجلس در حوزه انتخابیه ساری و میاندرود نامزد شده اند.
*شرق مازندران
در حوزه انتخابیه شرق مازندران نیز علی‌محمد شاعری نماینده فعلی بهشهر، نکا و گلوگاه، و افرادی چون غلامرضا شریعتی، مسؤول سابق بسیج سازندگی سپاه کربلای مازندران، محمد جمشیدی، سیداحمد میری قلعه سری از افراد سرشناس حوزه انتخابیه بهشهر نکا گلوگاه هستند.
*حوزه انتخابیه تنکابن و رامسر
از حوزه انتخابیه تنکابن و رامسر نیز خبر می‌رسد که افرای مطرح مانند شمس‌الله شریعت‌نژاد نماینده فعلی مجلس، رستم زرودی، غلامرضا مشایخی و آناهیتا شیرودی دختر خلبان شهید شیرودی در انتخابات این دوره شرکت کردند. 
*حوزه انتخابیه قائم‌شهر
عبدالله رضیان نماینده فعلی مجلس، سیدهادی حسینی نماینده سابق مردم حوزه انتخابیه قائم‌شهر، مرتضی هاشم پور، رئیس سابق سازمان صمت مازندران، عبدالرضا گرزین مدیرکل سابق فنی و حرفه ای استان تهران و مازندران از افرادی مطرحی هستند که از حوزه انتخابیه قائم‌شهر کاندید مجلس شده اند، همچنین علی فلاح، یوسف‌علی جوانی نیز در این حوزه کاندید شدند.
*حوزه انتخابیه بابل
 حسن نتاج، عضو سابق شورای شهر بابل نیز از افرادی است که در انتخابات مجلس کاندیدا شده است.
*حوزه انتخابیه آمل
عزت‌الله یوسفیان‌ملا نماینده فعلی مجلس در آمل سرشناس‌ترین فردی بوده که تاکنون در انتخابات مجلس نام‌نویسی کرده است.
*حوزه انتخابیه نور، محمودآباد
عبدالوحید فیاضی نماینده سابق مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی نیز از افراد مطرحی است که در انتخابات مجلس ثبت‌نام کرده است.
*حوزه انتخابیه بابلسر و فریدونکنار
  ولی‌الله نانواکناری نماینده فعلی مجلس سرشناس‌ترین داوطلب کاندیداتوری مجلس است، بهروز رنجبر شهردار اسبق نیز در انتخابات نام‌نویسی کرده است. 
* حوزه انتخابیه نوشهر، چالوس و کلاردشت
 مهدی نائیج نارنج‌بن از مسؤولان اسبق دفتر عقیدتی و سیاسی دانشگاه افسری علوم دریایی امام خمینی (ره ) نداجا، خضرالله حیدرزاده رئیس مرکز اقتصاد مقاومتی بنیاد تعاون سپاه، سید مهدی رضوی از فرماندهان دفاع مقدس از افراد مطرحی هستند که در حوزه نوشهر ثبت‌نام کردند.
شهرام نورمحمدی، مدیرکل سابق ذیحسابی سازمان تعزیرات حکومتی کشور، مرتضی سام‌دلیری رئیس سابق دانشگاه آزاد چالوس، شهاب لهراسبی نیچکوهی معاون دادستان چالوس رئیس حوزه قضایی نشتارود، سرپرست دادگاه انقلاب غرب مازندران و احد جاودانی مدیرکل سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران نیز از حوزه انتخابیه نوشهر، چالوس و کلاردشت ثبت‌نام کردند.
یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، دوم اسفند برگزار می‌شود.
 ۱۲ نماینده از ۹ حوزه انتخابیه باید در ۲ اسفند ۹۸ وارد مجلس می‌شوند.

بلاغ: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما