تاریخ انتشارسه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۴
کد مطلب : ۴۰۸۲۰۹
دریافت کننده تیم والیبال شهرداری ورامین گفت: برای بازگشت به ترکیب تیم ملی کار بسیار سختی دارم، اما می‌جنگم تا حقم را بگیرم.
۰
plusresetminus
میرزاجانپور: کار سختی دارم، اما حقم را می‌گیرم
به گزارش بلاغ، مجتبی میرزاجانپور در گفت‌وگویی، درمورد شرایط تیم والیبال شهرداری ورامین در رقابت‌های لیگ برتر باشگاه‌های کشور اظهار داشت: خوشبختانه امسال در تیمی بازی می‌کنم که شرایط بسیار خوبی دارد. تمرینات ورامین به موقع و در بهترین شرایط آغاز شد. من هم از همان روزهای ابتدایی در تمرینات حضور پیدا کردم و مراحل آماده‌سازی به درستی پشت‌سر گذاشتم.

وی ادامه داد: نتیجه زحمات و تمرینات منظم و فشرده خود را در جریان رقابت‌های لیگ برتر گرفتیم. با برنامه‌ریزی درست توانستیم در صدر جدول قرار بگیریم. بازیکنان همدل و متحد هستند و به خوبی دستورات کادر فنی را در زمین پیاده می‌کنند. تا کنون به گونه‌ای پیش رفته‌ایم که هیچ شکستی نداشته‌ایم. برای حفظ این روند باید سخت تلاش کنیم؛ البته انصافا از حمایت تماشاگران هم نباید به راحتی گذشت.

دریافت کننده تیم والیبال شهرداری ورامین گفت: در بازی‌ مقابل خاتم اردکان یا شهداب یزد یکی از عوامل موفقیت ما غیر از جنگندگی بازیکنان، حمایت همه جانبه تماشاگران بود. آنها واقعاً با شور و هیجان بالایی تیم خود را تشویق می‌کنند و به نظرم یکی از بهترین هواداران والیبال ایران هستند. هر تیمی چنین پتانسیلی را پشت سرش داشته باشد با قدرت مقابل حریفان قرار می‌گیرد.

میرزاجانپور درمورد دعوت شدنش به تیم ملی والیبال ایران، عنوان کرد: امسال انگیزه بالایی دارم تا خیلی موارد را به خودم و برخی‌های دیگر ثابت کنم. به همین دلیل سخت تمرین کردم و در مسابقات هم تلاش کردم بهترین عملکرد را داشته باشم. خوشبختانه تلاش‌هایم به نتیجه رسید و بازهم توانستم خودم را به سرمربی تیم ملی تحمیل کنم.

وی اظهار داشت: در دور قبلی خیلی زود از تیم ملی کنار گذاشته شدم و گفته شد که به دلیل عدم آمادگی بدنی این تصمیم گرفته شده است، اما این بار عزمم را جزم کردم تا در اردو بمانم. بسیار سرحال و آماده هستم و امیدوارم بتوانم حقم را گرفته و به ترکیب تیم ملی بازگردم. می‌دانم که برای رسیدن به ترکیب اصلی کار بسیار سختی دارم، اما ناامید نیستم و انگیزه زیادی دارم.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين
"طلبه شاکر"
يکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۰
ملتی استثنایی واجد خدمت استثنایی
شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۱:۳۰
تفاوت جدی این دوره انتخابات
پنجشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۰
عقده‌گشایی به بهانه انتخابات
پنجشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۰