تاریخ انتشارسه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۰
کد مطلب : ۴۰۸۱۵۵
نماینده ولی فقیه در مازندران با بیان اینکه رسانه‌ها باید در عرصه‌های مختلف بسیجی باشند، گفت: اگر می‌خواهیم انقلاب اسلامی پایدار باشد باید بسیج را رشد دهیم و همچنین اگر می‌خواهیم سازمان‌های ما انقلابی عمل کنند باید بسیج را در آن نهادها تثبیت کنیم.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ آیت‌الله محمدی لائینی در نشستی با مسؤول و اعضای بسیج رسانه استان اظهار کرد: نهاد بسیج هر جا باشد، نورانی و با جاذبه است و هر جا باشد مقدس است.

 
وی با بیان اینکه رسانه‌ها باید در عرصه‌های مختلف بسیجی باشند، افزود: اگر می‌خواهیم انقلاب اسلامی پایدار باشد باید بسیج را رشد دهیم و همچنین اگر می‌خواهیم سازمان‌های ما انقلابی عمل کنند باید بسیج را در آن نهادها تثبیت کنیم.

 
نماینده ولی فقیه در مازندران اضافه کرد: نام بسیج مبارک است و در بخش رسانه نیز این نهاد مبارک بسیج شکل گرفته است که مایه خرسندی است.

 
این مسؤول با تاکید بر اینکه اصحاب رسانه باید عضو فعال بسیج رسانه باشند و تفکر بسیج حرف اول را بزند، خاطرنشان کرد: بسیج رسانه باید در جنگ رسانه‌ای دنیای امروز پیروز باشد.
محمدی لائینی با آرزوی علو درجات برای شهدای بسیج رسانه کشور و استان، تصریح کرد: امیدواریم اصحاب رسانه با روحیه جهادی و استشهادی بتوانند ادامه دهنده راه شهدا باشند و با همین عده و عده اندک در برابر غول‌های رسانه‌ای دنیا پیروز شوند.

 
مسؤول بسیج رسانه مازندران نیز در ادامه این دیدار با اعلام اینکه بسیج رسانه  از سال 94 تاسیس شد، اظهار کرد: بسیج رسانه در 22 شهرستان مازندران با 22 کانون  فعال است.
عبدالمهدی حق‌شناس با اشاره به فعالیت 800 خبرنگار در بسیج رسانه مازندران، گفت: اصحاب رسانه با ترویج فرامین امام راحل به دنبال بصیرت‌افزایی به صورت انقلابی هستند.

 

بلاغ: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

دروغی به نام «رویای ایرانی آبان۹۹»
چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۱
فراقی جانکاه و امیدبخش
يکشنبه ۴ آبان ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۵
از خانطومان تا بهشت
چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۸
چرا «دولت بی‌سر»؟!
سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۰۱:۵۰