تاریخ انتشارپنجشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۰
کد مطلب : ۴۰۶۹۳۹
رئیس جمهور با بیان اینکه دشمنان در طول سال‌‌های اخیر تلاش کردند تا موضوع فلسطین و قدس شریف را از مسئله اول دنیای اسلام خارج کنند و حتی آنرا به فراموشی بسپارند گفت: افکار عمومی چنین اجازه‌ایی را به آنها نخواهد داد.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور در آیین افتتاحیه سی و سومین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی که صبح امروز در تهران برگزار شد گفت: دشمنان ما در طول سال‌‌های اخیر تلاش کردند تا موضوع فلسطین و قدس شریف را از مسئله اول دنیای اسلام خارج کنند و حتی آنرا به فراموشی بسپارند.
وی تصریح کرد: افکار عمومی، دنیای اسلام، عالمان و فرهیختگان این اجازه را به دشمنان ندادند و نخواهد داد. 
رئیس جمهور اظهار داشت:‌ مهم‌‌ترین موضوعی که در طول دهه‌های اخیر علیه مسلمانان طراحی شده است تردید نسبت به موضع قدرت‌هایی است که با جهان اسلام دشمنی دیرینه دارند. 
روحانی گفت: همه تلاش‌ها بر این اساس بوده که غرب و در راس آن آمریکا در طول سالیان دراز چه جنایات‌هایی بر دنیای اسلامی روا داشته است. 
وی افزود: همه تلاش‌ها بر این اساس بوده که سرزمین مقدس فلسطین توسط عده‌ای اشغالگر تصرف شده است تا از یاد ببریم که میلیون‌ها مسلمان فلسطینی در دنیا آواره هستند و بنا دارند تا از اهمین این موضوع کاسته شود که مردم فلسطین به سرزمین مادری خود باز گردد. 

بلاغ: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما