تاریخ انتشارپنجشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۰
کد مطلب : ۴۰۶۹۲۶
شهید غیاثعلی تکرلی در وصیت‌نامه خود آورده است: من برای رسیدن به این آرزویم که شهادت است و سرافرازی دینم تا آخرین نفسم علیه دشمن کافر می‌جنگم.
۰
plusresetminus
به گزارش بلاغ «شهید»؛ شاهد شهود عرفانی شد و نقش هرچه خوبی را در چهارفصل گیتی نمایان کرد و چشم ستارگان آسمان را روشن، ققنوس هشت جنت که هفت آسمان را مجذوب خود کرده است، همان عاشقی که در وادی مقدس عاشقی، پر پرواز گشود و فرشتگان را نوازشگر روح نابش کرد.
می‌خواهیم هر روز را با نامی و یادی از این ستاره‌ها،‌ شب کنیم و کار را با تبرک و مدد از این عارفان عاشق آغاز؛ باشد که ادای دینی باشد بر آن همه رشادت، شهامت، مجاهدت و شجاعت... «برگ سبزی، تحفه درویش»، «تا چه قبول افتد و چه در نظر آید»
تبرک لحظاتمان با شهید غیاثعلی تکرلی:
بسم الله الرحمن الرحیم
کسانی که ایمان آورده‌اند و راه حق را در پیش گرفته‌اند آنها را در بهشت جای می‌دهد و غیر این راه یعنی راه حق راهی نیست و خداوند از گناهان آنها می‌گذرد.
ای پدر، مادر، برادر و خواهرم پس شما هم من را دعا کنید تا من هم این راه را ادامه بدهم و خونم را فدای این دین بزرگ، این خاک و امام بکنم.
اگر من در این راه جان سپارم هیچ به خاطر من گریه نکنید یا خودتان را ناراحت نشان ندهید چون من عاشق این راه هستم اگر خدا بخواهد من به آرزوی خود می‌رسم.
من برای رسیدن به این آرزوی خود که شهادت است تا آخرین نفسم علیه دشمن کافر می‌جنگم تا دین ما سرافراز شود.

بلاغ: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما